Preppijev put za Gruntovec

• 59 replies
  • 1771 views
*

Offline zvonjola

• 641
  • 9
  • Spol: Muški
Odg: Preppijev put za Gruntovec
« Odgovori #20 u: 22 Studeni , 2016, 11:05 »
Pa kud baš tu najskuplju? :D Odlična je!

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #21 u: 22 Studeni , 2016, 11:21 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Pa kud baš tu najskuplju? :D Odlična je!

Skupa? Misliš ova Softie Elite?
Upravo sam ju provizorno sprobao u dnevnom boravku. Malo zajebancije s otvaranjem i zatvaranjem jer ima proširenje za toplije vrijeme (napravit ću rivju za sekciju "kombinacije za spavanje" uskoro). Kada je proširenje zatvoreno za hladnije vrijeme, onda je dosta teško izaći van i malo te može primit klaustrofobija haha... Lagano se stavlja u stuffsack i može se nenormalno dobro komprimirat. Čak je manjeg volumena nego moja dosadašnja McKinley koja ide samo do 3C.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Strastveni ljubitelj ludih ideja.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline zvonjola

• 641
  • 9
« Odgovori #22 u: 22 Studeni , 2016, 15:53 »
Iz UK?Kolika poštarina?

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #23 u: 22 Studeni , 2016, 16:47 »
Postarina 20Eur, vreca 90 Eur

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #24 u: 22 Studeni , 2016, 22:06 »
Nije to nesto puno.. Al je ipak svotica..

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #25 u: 23 Studeni , 2016, 12:47 »
Sverkic moj sverkic.. Jesi teški filozof  :D Mislim u tom cijenovnom ranžu je sigurno jeftina, ide do -5 / -10, relativno malo pakiranje, prozračna ali vodoodbojna, nije teška. Kad razmislim da za te novce u Intersportu dobiš drek, mislim da je dost povoljna.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Lani se sviđa  :D

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #26 u: 23 Studeni , 2016, 13:50 »
Hahaha. A dvoumim se sad između ove i ferrino nightec 600 lite pro koja dodje 899kn i lakse mi je nabavljiva od ove snugpack koju moram zicat nekog da mi naruci. Nemam pojma..

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #27 u: 23 Studeni , 2016, 14:24 »
Hahaha. A dvoumim se sad između ove i ferrino nightec 600 lite pro koja dodje 899kn i lakse mi je nabavljiva od ove snugpack koju moram zicat nekog da mi naruci. Nemam pojma..

Za Snugpak nije frka narucim ti ja na tvoju adresu ako zelis, a ti mi uplatis lovu na racun. Gledam ovu Ferrino, ali nisu mi jasni temperaturni rasponi na njihovoj webstranici  :zbunjen:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #28 u: 23 Studeni , 2016, 14:34 »
Pa imas confort na -5 ja mislim i to ti je granica na kojoj ti nije zima u vreci a xtream ti je granica na kojoj neces dobit hipotermiju dok si u vreci..

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #29 u: 23 Studeni , 2016, 14:36 »
Pa znam, ali daj mi ovo objasni onda:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #30 u: 23 Studeni , 2016, 15:44 »
Imas na igluu ljepse objasnjeno..GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

« Zadnja izmjena: 23 Studeni , 2016, 15:49 od ssverko13 »

*

Offline zvonjola

• 641
  • 9
« Odgovori #31 u: 23 Studeni , 2016, 16:01 »
Prva temperatura je maksimalna ugodna,druga je najniža ugodna za žene,treća je najniža ugodna za muške i četvrta je ekstremna

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #32 u: 23 Studeni , 2016, 16:13 »
Kaj se tiče temperature onda ova Ferrino sigurno bolja. Pitanje, jel buš uopće prenoćil u prirodi pod tak niskim temperaturama? Dal u tvojem kraju opće padaju tako nisko temperature. Kod nas u Zagorju, zadnje dvije zime jako rijetko temperatura pala niže od -5... NAŽALOST

*

Offline blinddog

• *
  • 441
  • 14
  • VKV brico
« Odgovori #33 u: 23 Studeni , 2016, 21:20 »
Prva temperatura je maksimalna ugodna,druga je najniža ugodna za žene,treća je najniža ugodna za muške i četvrta je ekstremna
Četvrta je da se oboje smjeste u istoj vreći!!!

Sorry, ali nisam mogao izdržati :fucka:
CB 328CT001
BE SMART - GET PREPARED

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #34 u: 24 Studeni , 2016, 11:07 »
hahahha. ja jos samo istrazujem mogucnosti.. uvjek bolje da ima lufta u temperaturnom rasponu pa ak se slucajno zaletim nekamo da ne zalim zasto nisam uzeo ovu bolju. brat ima slabiju verziju i zao mu je sta nije uzeo bolju. jedino dosla je stara i ne grije ko prije.. sad razmisljam dal uopce kupit. neznam, puno mi je to novaca i nezelim se sje*at..  :zauho:

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #35 u: 24 Studeni , 2016, 11:52 »
Ak već imaš lovu onda uzmi ovu Ferrino , ima bolje temperaturne raspone. Uvijek ti bu tak kad buš kupoval skupu opremu, nadaš se da se ne zajebeš. To je život . Ako ju kupiš u HR onda imaš 2 tjedna pravo vratit. Pa uzmi ju kad bu hladno, nemoj skidat etikete, i isprobaj ju na balkonu il dvorištu kad bu hladno bez da ju zamažeš. Ak ti ne odgovara onda ju vratiš.

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #36 u: 24 Studeni , 2016, 12:02 »
Pametan si ti preppy

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #37 u: 25 Studeni , 2016, 16:18 »
I po tvojoj preporuci sam kupio ovo :) ide testiranje sad...GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #38 u: 25 Studeni , 2016, 20:02 »
Hahaha :D kaj si si sa prstom napravil

Via TapaTalk

*

Offline SurvivalPrepper

• 142
  • 2
« Odgovori #39 u: 26 Studeni , 2016, 17:57 »
Podarila me majka Kina. Tražio sam drybag po HR dućanima ali nije mi imalo smisla dati pet puta više nego preko Gearbest (daaaa).
Piknuo dva drybaga 2 i 5 litara, spremnik za 2 jaja i vjetrobran i svijetleći parakord (svijetli u mraku).

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Via TapaTalk
Koje su dimenzije i težina zaštite od vjetra