Dronovi

• 23 replies
  • 2742 views
*

Offline Migach

• 149
  • 2
Odg: Dronovi
« Odgovori #20 u: 30 Kolovoz , 2016, 11:03 »
to je moguće samo kod nas =)
trebaš imati kao zanimanje za upravljanje dronom po NKD klasifikaciji da dobiš dozvolu, a takvo zanimanje ne postoji i ne možeš dobiti papir jer ne postoji :D hahahha
komedija sam takva =)
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Preppy

• *
  • 4120
  • 20
  • Spol: Muški
  • QRP SSB
« Odgovori #21 u: 07 Listopad , 2016, 15:06 »
Ovo je toliko apsurdno i nerealno da jos uvijek nemogu shvatit.

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!
Strastveni ljubitelj ludih ideja.

*

Offline Preppy

• *
  • 4120
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #22 u: 07 Studeni , 2016, 12:17 »
Ne vidim sto je tu novo, mislim da sam taj clanak vec citao ali ne vidim da se nesto izmjenilo tj. da je novo  :zbunjen:
Mislis dodatne inFROmacije (:D) ili bas nove???
« Zadnja izmjena: 07 Studeni , 2016, 12:19 od Preppy »

*

Offline Preppy

• *
  • 4120
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #23 u: 11 Svibanj , 2017, 11:21 »
Jos zanimljivosti:

Da nema tih gluposti sa prijavom snimki geodetskoj upravi onda bi si stvarno nabavil neki DJI. Ali ovak..