Noževi

• 203 replies
  • 25538 views
*

Offline 9alpha

• 231
  • 7
  • Spol: Muški
Odg: Noževi
« Odgovori #200 u: 25 Lipanj , 2019, 20:16 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
U redu. Onda te brišem. Bože mili kakvih ljudi ima po svijetu.

Via Tapatalk
Kome ne odgovara neka ide...

*

Offline Preppy

• *
  • 4588
  • 24
« Odgovori #201 u: 25 Lipanj , 2019, 20:25 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Veli se da nije dobro odma raditi odluke, da je pametno odspavati i drugi dan pogledat situaciju i donijeti odluku.
Wolfi, budući da si već prije 2 put opomenut, i jučer 3. put a dobro sam ti rekao nakon 2. puta da 3. put pada ban,

na temelju riječnika i toga, da u toj temi nitko više nije o tome pisao samo si ti morao sve spopljuvat i izvrijeđati, dobivaš ban na 3 tjedna.

Nadam se da ćeš se ohladiti. Zahvaljujući tebi i tvojim kolerićnim nekotroliranim ispadima smo sada i izgubili jednog člana koji je odlučio napustit forum na temelju tvojih puntanja i teorija zavjere da se ovdje stvaraju klanovi.

Stavi glavu u kantu ledenu vode na 3 tjedna da dođeš k sebi i možda uvidiš kakvo si sranje napravio. Ja ovdje neću tolerirat da pojedinac dijeli ljude na forumu u skupine.

LP
Preppy
 :goodday:

Ban ukinut, mislim da su 3 tjedna bila ipak previse.

Iskreno me zaboli za ban! Da li su 3 tjedna bili previše?  Što se mene tiče mogao si me i obrisati, tako mi svejedno.  Rekao sam ono što mislim i stojim iza toga.
Dakle jednom čovjeku ne odgovara tema i to se naravno shvaća kao opća smjernica. Unatoč tome što ovdje ima ljudi koji nešto znaju i mogu pridonjeti obogaćivanju sadržaja na ovom pomalo mrtvom forumu u određenim temama kao što je bila ova.

Zahvali Antunu za djeljenje ljudi na forumu, ne meni. Ja sam samo iznio svoj stav! Dakle to je posljedica ne uzrok.
Žao mi je zato što je jedan član napustio forum. Ali bojim se da to nije uradio radi mene.
U ostalom izgubio si 2 ne jednog.
Uostalom, nisam izgubio 2 nego jednog. Tebe ne smatram članom nego nekim jebivjetrom koji pokušava liječiti svoje umne probleme na forumu tlačenjem i omalozavanjem drugih. Trebal sam ti odma nogu vrit spičiti.

Via Tapatalk

Strastveni ljubitelj ludih ideja.

*

Offline outsider76

• **
  • 82
  • -2
« Odgovori #202 u: 26 Lipanj , 2019, 22:42 »
svasta ovo se vec iz komedije pretvara u sapunicu sa primadonom nakon odredjenih komentara..

*

Online Nik

• 175
  • 3
« Odgovori #203 u: 06 Studeni , 2019, 18:10 »
Danas sam si nakon duuugo godina kupio novi noz  :D
U principu sam staroj uzimao novu telku, a noz kliknuo usput. Trebao mi je malkice veci i jaci noz od mog malog Svicarca - i to je tocno ovaj Gerber.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Sto reci...

Vrlo lagan 62g (izvagano), vrlo ostar odmah iz celofana, i vrlo ugodne cijene od 189kn (Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi)
Svidja mi izgled i ostrica, i lijepo lezi u ruci.