Noževi

• 236 replies
  • 36285 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• *
  • 1105
  • 11
  • Spol: Muški
Odg: Noževi
« Odgovori #160 u: 14 Veljače , 2019, 16:47 »
Tako je,RAT Cutlery je promjenio ime u Esee...zbog prava na ime...

Osim ako si mislio na RAT seriju od Ontaria... Ili na meni predivne predivne noževe Swamp Rat...

Pogledaj si isto i Ebay.de i njemačke online shopove...Esee cijene su im ok.
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Drvo

• **
  • 21
  • 0
« Odgovori #161 u: 19 Veljače , 2019, 20:43 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

...
Pogledaj si isto i Ebay.de i njemačke online shopove...Esee cijene su im ok.
Šalju li Njemci noževe u Hrvatsku?

*

Offline Bushcraft Wolf

• *
  • 1105
  • 11
« Odgovori #162 u: 19 Veljače , 2019, 20:57 »
U principu da,ali ima i i shopova koji ne šalju nigdje van DE...

Samo koliko znam,obavezan si im poslati sliku osobne/putovnice kao dokaz punoljetnosti...

*

Offline Drvo

• **
  • 21
  • 0
« Odgovori #163 u: 19 Veljače , 2019, 21:03 »
Hvala na odgovoru. Nisam znao da traže dokumente za kupiti nož.

*

Offline Bushcraft Wolf

• *
  • 1105
  • 11
« Odgovori #164 u: 19 Veljače , 2019, 21:26 »
Pa za noževe,zračno oružje i slično,u biti za ono za sto bi trebao biti punoljetan da posjeduješ...ništa čudno,i kod nas u HR traže... Recimo kod Hristo.hr vise ne možeš kupiti airsoft repliku bez dokaza o punoljetnosti...

*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
« Odgovori #165 u: 19 Veljače , 2019, 22:23 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Pa za noževe,zračno oružje i slično,u biti za ono za sto bi trebao biti punoljetan da posjeduješ...ništa čudno,i kod nas u HR traže... Recimo kod Hristo.hr vise ne možeš kupiti airsoft repliku bez dokaza o punoljetnosti...

Baviš se airsoftom?

*

Offline Bushcraft Wolf

• *
  • 1105
  • 11
« Odgovori #166 u: 20 Veljače , 2019, 07:59 »
Ma ne,imam G36;koji sam kupio iz zafrkancije,onako za po dvorištu...jer mi žena zvoca kad zračnom gađam nesto po dvorištu...

*

Offline Antun

• *
  • 1117
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #167 u: 20 Veljače , 2019, 09:12 »
Ma ne,imam G36;koji sam kupio iz zafrkancije,onako za po dvorištu...jer mi žena zvoca kad zračnom gađam nesto po dvorištu...

Ma žena je ljubomorna kaj nju ne gađaš. Ja sam svoju pogodil u nogu i više ne kvoca....sad kad me vidi sa zračnicom tak veselo skakuče po dvorištu....hahahahaha...više nije ljubomorna
« Zadnja izmjena: 20 Veljače , 2019, 09:14 od Antun »
9A3AZY
Iskreno veseliti se svakom čovjeku može jedino ljudožder...

*

Offline poljičanin

• *
  • 2334
  • 23
« Odgovori #168 u: 25 Veljače , 2019, 17:56 »
Noževi me nikad nisu pretjerano zanimali, dok je kod većine ljudi koji se pojavljuju na ovim forumima to opsesija. Za sve ljubitelje noževa, evo malo teksta o svemirskim noževima:

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #169 u: 28 Svibnja , 2019, 18:17 »

*

Offline Antun

• *
  • 1117
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #170 u: 28 Svibnja , 2019, 18:40 »
Noževi me nikad nisu pretjerano zanimali, dok je kod većine ljudi koji se pojavljuju na ovim forumima to opsesija.
Dijelim s tobom stav prema noževima i mišljenje o forumima.
Jedan forum slične tematike se pretvorio u forum noževa.  Nadam se da ovaj neće....
9A3AZY

*

Offline M r k i

• 163
  • 4
« Odgovori #171 u: 28 Svibnja , 2019, 19:39 »
.Možda bi trebalo ukinuti teme o noževima, ne znam, da se netko tko nema sklonosti prema njima ne uvrijedi.
Šalim se, naravno, kome smeta neka otvori temu o onome što voli, pa ćemo raspravljati,ako imamo zajedničke interese o tome.
Kako bi bilo da ja u temi..., recimo o radiostanicama napišem da mi je to glupo, samo zbog toga što me ne zanima? Možda bi nekoga uvrijedio?

*

Offline Antun

• *
  • 1117
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #172 u: 28 Svibnja , 2019, 19:59 »
.Možda bi trebalo ukinuti teme o noževima, ne znam, da se netko tko nema sklonosti prema njima ne uvrijedi.
Šalim se, naravno, kome smeta neka otvori temu o onome što voli, pa ćemo raspravljati,ako imamo zajedničke interese o tome.
Kako bi bilo da ja u temi..., recimo o radiostanicama napišem da mi je to glupo, samo zbog toga što me ne zanima? Možda bi nekoga uvrijedio?
Zar je netko napisao da je tema o noževima nešto glupo?
9A3AZY

*

Offline M r k i

• 163
  • 4
« Odgovori #173 u: 28 Svibnja , 2019, 20:04 »
Dragi Antune, cijenim tvoje mišljenje, nemoj me krivo shvatit, ali na to ste aludirali.
Add
Opsesija za mene ima negativnu konotacinu, suptilno izruvivanje.
« Zadnja izmjena: 28 Svibnja , 2019, 20:08 od M r k i »

*

Offline Preppy

• *
  • 4830
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #174 u: 28 Svibnja , 2019, 20:06 »
Da nikoga ne zanimaju radiostanice sam skuzio, jer vecinom samo ja sam sa sobom pricam tamo. I da je nekome glupo, normalno. Neki ljudi ne vide svrhu u tome jer su odrasli s mobitelima i uzimaju rad mreze zdravo za gotovo. Ja sam iz generacije CB-a i tako receno milenijal.
Sve u svemu, drago mi je da se pise po forumu. Osobno me fascinira kako se opsirno moze o nozevima pricati. Volio bi vidjeti vise aktivnostu u drugim temama, o temama prakticne primjene, avanturicama, iskustvima i tak. Ali to sam samo ja.
Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline Antun

• *
  • 1117
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #175 u: 28 Svibnja , 2019, 20:08 »
Dragi Antune, cijenim tvoje mišljenje, nemoj me krivo shvatit, ali na to ste aludirali.
Samo smo iznjeli svoje mišljenje i pritom nikog vrijeđali nismo...ili je to zabranjeno možda?
9A3AZY

*

Offline M r k i

• 163
  • 4
« Odgovori #176 u: 28 Svibnja , 2019, 20:16 »
Ne smatram da su radiostanice glupe, samo sam karikirao.
Općenito sam protiv zabrana, imaš pravo na mišljenje, samo mi je to zvučalo kao lagano podj...anje.,možda griješim.
Otvori neku temu, pa da komentiramo nešto drugo, sigurno imamo nekih zajedničkih interesa, glupo mi se prepirati, samo radi prepirke.
Hvala.

*

Offline Preppy

• *
  • 4830
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #177 u: 28 Svibnja , 2019, 20:19 »
Pa nisam mislio tebe, nego općenito velim da normalno da neko ima svoje interese :) sve pet.

Via Tapatalk

Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline GoranM

• 119
  • 2
« Odgovori #178 u: 28 Svibnja , 2019, 23:10 »
Realno navaznije su cipele. Zatim odjeca. Onda skloniste za spavanje, podloga za spavanje itd. Pa hrana.

Alati bas i nisu toliko bitni i najcesce se nemaju razloga izlagati stresu koji bi opravdao neku svemirsku kvalitetu.

Ali jebiga, nozevi i pistoljici su seksi, cipele nisu i to ti je. Muski fetisi  :D :D

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #179 u: 01 Lipnja , 2019, 08:19 »

Ne.   Ali bilo je aludiranja na temu da su neki forumi slične tematike postali forumi o noževima.
Dakle preventive radi tematika o noževima je suvišna. Ono zlu ne trebalo.
Upravu je mrki sprdao se on ili ne.  Treba obrisati sve što se neuklapa u neki zamišljeni koncept od 5 ljudi.
Doduše toliko je i aktivnih na ovom forumu...
Sad ozbiljno.

Nisu ljubitelji noževa krivi što su svi ostali iscrpili svoje teme i postali neaktivni.
Evo sada malo radioamaterizma oscvježava forum i teme općenito.
Ne bi se trebali žaliti.
S obzirom koliko ima aktivnih članova ovaj forum super funkcionira. Za svakog po nešto !!!
Moje mišljenje.