Bundeswehr parka

• 12 replies
  • 2573 views
*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • Spol: Muški
  • QRP SSB
Bundeswehr parka
« u: 01 Ožujak , 2015, 19:42 »
Bio u Natoshopu kada sam išel po lopatu sklopivu i naišao na ovu rabljenu jaknu za nevjerojatnih 12 eura! Jakna (parka) je rabljena ali u super stanju (šivana je na nekim mjestima ali se ne vidi).

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Lana odma zapljenila i koristila kao ležaljku...  :facepalmxd:

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Ima dva džepa naprijed na prsima, čičak za ime, dva manja na rukavima, i dva sa patentnim dolje. Iz unutarnje strane ima dva džepa. Također oko struka ide špaga sa kojom zategneš parku da sjedne kak se spada, tako i na donjem rubu. Kapuljača je isto prisutna.

Ispod rukava tj. na visini pazduha ima dva otvora na patentni za zračenje i ispuštanje pare.

Daljnji dojami stiže kada provedem nešto vremena s njom na terenu  :thumbs:
Strastveni ljubitelj ludih ideja.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Gorštak

• 3358
  • 10
Odg: Bundeswehr parka
« Odgovori #1 u: 01 Ožujak , 2015, 19:47 »
Odlična je, uopće ti nije na knap kak si rekel  :-o ... i duzina je OK, i kak stoji na tebi  :thumbs: ... Nema veze kaj je rabljena, i tak ju koristiš za šmu, šikaru itd. itd. bilo bi mi žal nosit da je nova  :D

Šteta kaj nema takvih šopova kod nas, a ovo kaj se nudi po Army Shopovima to je bezobrazno skupo, skoro kao novo  :facepalmxd:

Materijal je najlon ??

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #2 u: 01 Ožujak , 2015, 20:02 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Odlična je, uopće ti nije na knap kak si rekel  :-o ... i duzina je OK, i kak stoji na tebi  :thumbs: ... Nema veze kaj je rabljena, i tak ju koristiš za šmu, šikaru itd. itd. bilo bi mi žal nosit da je nova  :D

Šteta kaj nema takvih šopova kod nas, a ovo kaj se nudi po Army Shopovima to je bezobrazno skupo, skoro kao novo  :facepalmxd:

Materijal je najlon ??

Materijal je 80% pamuk, 20% polijester. Pa da, ima unutra toliko jeftinih stvari, jakne i hlače po 10 eura. U hr svi bi brzo grabili veliku lovu pa prodaju po apsurdnim cijenama  :ljut:

Taj šop nudi i onlinešoping pa ako bi se skupilo dosta ljudi mislim da bi i poslao u HR.

*

Offline Gorštak

• 3358
  • 10
« Odgovori #3 u: 01 Ožujak , 2015, 20:05 »
A gledal sam onaj link ko tele u bijela vrata, mozda bi nekaj i narucil hahaha al dok skuzim kaj je kaj na njemackom odustal sam, a nemaju opciju izbora jezika  :facepalmxd:

Uglavnom jakna je zakon  :thumbs: odma amblem gore zasit

*

Offline Preppy

• *
  • 4179
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #4 u: 01 Ožujak , 2015, 20:43 »
Ja znam njemački pa mogu pomoći. U krajnjem slučaju možeš cijelu stranicu prevest sa Google translateom pa ti puno pomogne. Zbilja se splati ak bi nas više bilo.

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3358
  • 10
« Odgovori #5 u: 01 Ožujak , 2015, 21:13 »
Ja sam malo van tolerancija "dosjeda"  :fucka:  :D pa moram isprobat prije kupnje .. nekad mi isti brojevi nisu isti, zavisi do kroja  :facepalmxd:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #6 u: 07 Ožujak , 2015, 07:53 »
Dasvidja mi se ta parka vec dugi niz godina jos dok bisam bil u bushcraftu i avanturicama... Gledal sam po njuskalu al nisu bas jeftine...
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3358
  • 10
« Odgovori #7 u: 07 Ožujak , 2015, 08:38 »
130 kn u army shopu u ZG

Via Tapatalk

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #8 u: 07 Ožujak , 2015, 12:06 »
Tnx..

*

Offline Gorštak

• 3358
  • 10
« Odgovori #9 u: 07 Ožujak , 2015, 12:49 »
Jakna 130 kuna

Hlace 115 kn ... oboje flecktarn

Ak bus dobar na forumu (citaj ak bus aktivan) mogu ti izac u susret i otic ti kupit to posto mi je ducan pod nosom prakticki  :thumbs: i poslat preko TISKA  :pivo:

Posto znam da ste dole zakinuti za takve ducane, pa je tesko doci do neceg zeljenog

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #10 u: 07 Ožujak , 2015, 13:18 »
Je istinu govoris... Al cemo se jos cut jer mi sad takva jakna bas i netreba.. Al prije zime cemo se dogovorit ;) gracie na ponudi :)

Poslano sa mog C1505 koristeći Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3358
  • 10
« Odgovori #11 u: 07 Ožujak , 2015, 13:20 »
Sparaj nove i javi .. pa provjerimo jel ima tvog broja

I gledal sam ti malo tu jaknu, ni ti to bog zna kaj debelo (da bi bila zimska) to je po meni vise cjelogodisnja uz dolnji sloj majca kosulja kaj vec

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #12 u: 10 Ožujak , 2015, 08:41 »
Hmmm vidjet cemo.. ;)

Poslano sa mog C1505 koristeći Tapatalk