Tko koristi CB?

• 243 replies
  • 33487 views
*

Offline Preppy

• *
  • 4826
  • 24
  • Spol: Muški
  • 9A5ALX
Odg: Tko koristi CB?
« Odgovori #240 u: 11 Siječnja , 2020, 00:08 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Ima nas dosta. A gle, radi šta hoćeš. Samo nemoj pljuvat po onima koji su časno i ponosno položili i rado se bave tim hobijem.

Via Tapatalk
Pa po kome ja pljuje i gdje?
Imam osjecaj da se zapravo po meni pljuje nakon sto sam napisao prethodna dva posta.
Ono ne shvacam.
Pisem tu na forumu i cesto postavljam pitanja iz razloga jer znam da mogu dobiti neke odgovore koji me zanimaju. Da nekoga ne postujem nebi nit postavljao pitanja jer ipak smatram da neke odgovore tu mogu dobiti i mogu reci da su mi mnogi savjeti koristili u razumijevanju RA.
Žalosno što ti moram to na nos stavljat. Omaložavaš nas radioamatere s time što bi ti samo kupio papir i uspoređujes hamradio sa mobitelima. Normalno da ne moraš nikog silit da spika s tobom. I da siliš, nitko neće pričati sa piratima na bandu. To što ti slušaš baofenga na vhfu a oko tebe ništa ne znači da svijet izvan tvojeg vidokruga ne živi. Razmisli malo prije nego pišeš takve nebuloze ovdje.

Via Tapatalk
Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline Preppy

• *
  • 4826
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #241 u: 11 Siječnja , 2020, 00:17 »
Kolko nas ima? Nezna se. Na forumu hrs-a imaš preko 2000 registriranih radioamatera. Dakle ima ih valjda duplo više, jer nisu svi član HRSa ili imaju korisnički račun.

Via Tapatalk

Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline Marin

• 231
  • 0
« Odgovori #242 u: 11 Siječnja , 2020, 05:02 »
Citajuci na tom linku sto govore neki "radio amateri" sa preko 40 i preko 50 godina "staza" o ljudima koji koriste CB, pogrdno ih nazivajuci svakakvim imenima. Da ti ljudi nemaju pojma, dok smo "Mi radioamateri nesto puno izdnad njih u svakom smislu" i sl. Ja mislim da je najbolje da nabavim CB uredjaj i voki-toki iz Lidla da imam u automobilu, jer u takvu "elitu" ljudi ja ne zelim pripadati. Po 40, a neki i preko 50 godina "staza" u tome imaju, neki su cak bili oni koji "dodjeljuju" te dozvole... pa da se tako ljudi umisljeno ponasaju. I toliko vrijedjanja i mogu reci mrznje prema "CB-jasima". Odlicna reklama i slika i prilika sto se tamo desava. Citati cu ja ovaj forum gdje sada pisem i dalje jer me zanima ova tematika, ali cu promisliti 3x prije nego sto nesto pitam. I manje cu postova pisati jer vidim da smetam. A ako vam bas jako smetam i ako vam remetim nekakav mir, onda mi slobodno ukinite nalog na ovome forumu.

A ovo je bas lijepa slika i ogledalo na tome linku na kojeg ste me uputili.
Jesu li ovo ti "profesionalni" radio "amateri"?
Takvo drustvo "amatera" me ne zanima. Niti bi ih ikada ista upitao u eteru.

« Zadnja izmjena: 11 Siječnja , 2020, 05:04 od Marin »

*

Offline Preppy

• *
  • 4826
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #243 u: 11 Siječnja , 2020, 08:12 »
Ne kužim poantu svega kaj nam želiš reći. I ti ne kužiš poantu kaj ja tebi pokušavam reći. Tema je zatvorena. Kupi si CB i svi sretni.

Via Tapatalk