CSO na naš način

• 25 replies
  • 3902 views
*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
  • Spol: Muški
Odg: CSO na naš način
« Odgovori #20 u: 30 Siječanj , 2017, 18:32 »
Dobar neki čelnđ :) fora mogo bi i ja probat se poigrat koji dan. makar nemam vakuumirku..
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Okibex

• 1023
  • 11
« Odgovori #21 u: 31 Siječanj , 2017, 18:52 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
CROMBAT A 24H

Dinner - more light dinner with seafood
Shrimp flavour instant noodle

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Di se nabavljaju najlakše ovi instant nudli sa okusom šrimpa? Mislim, gdje ih ima a da nije onako posebno tjedan morskih plodova il tak nešt?

EDIT: Našao u Kauflandu s piletinom, nekih 7.5kn
« Zadnja izmjena: 31 Siječanj , 2017, 20:54 od Okibex »
Trust me, I\'m an engineer

*

Offline Gorštak

• 3359
  • 10
« Odgovori #22 u: 02 Veljača , 2017, 21:19 »
Odlični ste dečki,nabasal na vas na YT slučajno ... svaka Vam čast  :thumbs: :thumbs: i konačno da je netko napravil svoj CSO ili MRE  :grdiples: :grdiples:

*

Offline poljičanin

• *
  • 1845
  • 18
« Odgovori #23 u: 03 Prosinac , 2018, 21:21 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Zanimljiv tekst u javnim glasilima o IBO-u.

*

Offline FrankyRC

• **
  • 37
  • 1
« Odgovori #24 u: 03 Prosinac , 2018, 21:52 »
još kad bi se rješili konzervi i uveli neku laganiju ambalažu gdje bi im bio kraj. A nebi naodmet bilo ni kakvo mini kuvalo za podgrijat konzervu. Hepo kocke i slične tabletice su ko stvorene za takve zadatke a ne zauuimaju puno prostora ni težine

*

Offline poljičanin

• *
  • 1845
  • 18
« Odgovori #25 u: 12 Veljača , 2019, 23:21 »
Dobio sam tri obroka: britanski, poljski i američki.

Britanski je bio otvoren i dobio sam samo sadržaj, ne znam koji je tip, poljski S-R-9 i američki Menu 15, Mexican style, chicken stew.

Djeca su mi ih ekspresno razmontirala, tako da više ne znam što čemu pripada (na poljskom omotu piše sadržaj, pa je makar to jednostavnije).

Nakon entuzijastičnog otvaranja pojednih obroka, razočarenje okusom do sada otvorenih jela je dovelo do takvog razočaranja kod njih, tako da više ne žele ni pokušati otvarati jela. Njihov zaključak: u tim obrocima sve je izvrsno, što god nije za jelo.