Firesteel

• 45 replies
  • 6361 views
*

Offline Preppy

• *
  • 4120
  • 20
  • Spol: Muški
  • QRP SSB
Odg: Firesteel
« Odgovori #40 u: 14 Rujan , 2016, 09:48 »
Jucer koristio magnezij za potpalu papira. Super radi, i to sa jako malo materijala.

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!
Strastveni ljubitelj ludih ideja.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Preppy

• *
  • 4120
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #41 u: 02 Studeni , 2016, 13:55 »
Ovaj debeli mi se svidja  :sline:
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Preppy

• *
  • 4120
  • 20
  • QRP SSB
« Odgovori #42 u: 02 Studeni , 2016, 14:18 »
Hahahaha  :jao: Daj ga Gorstaku, nakon tjedan dana ce izgledat kao rabljena cackalica.

*

Offline Gorštak

• 3339
  • 10
« Odgovori #43 u: 02 Studeni , 2016, 18:02 »
Nakon dva ajde nemoj sad pretjerivat hahhah

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #44 u: 02 Studeni , 2016, 18:18 »
Kolikjo para dodje ovaj "debeli" firesteel?  :opa:
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Dabar

• *
  • 1
  • 0
« Odgovori #45 u: 08 Siječanj , 2017, 18:47 »
Evo da ne otvaram novu temu. Udario ja po majci kini i kupio magnezijski firesteel. Otišao sam  da ga isprobam i ogulio  nekoliko komadića magnezija. Ali nisam mogao špene magnezija zapalit kresanjem firesteela. Iskre su frcale vrlo žestoko ali nisu bile dovoljno da zapale magnezij. U usporedbi sa običnim firesteel ovaj firesteel izgleda puno mekaniji nego moj iskre su bile puno žešće nego na mojem ali svejedno nisu bile dovoljno jake da zapali magnezij. GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Via Tapatalk

Osobno mislim da je problem u kinezu, magnezij u tragovima.
Na ovom linku ima test tri magnezija i ono što se tebi dogodilo je na 5:00.