Dabrovi u Zagrebu

• 1 replies
  • 532 views
*

Offline Nik

• *
  • 328
  • 4
  • Spol: Muški
Dabrovi u Zagrebu
« u: 07 Veljače , 2021, 15:58 »
Prije jedno cca tjedan dana primjetio sam na Žitnjaku (ind. zona) friške tragove, najvjerojatnije dabrova, ali nisam do sada to uslikao, čekao sam da se posuši zemlja. Točno su nasuprot Dukata, uz Slavonsku aveniju, kod potoka koji je kasnije natkriven. Par fotki:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline Antun

• *
  • 1133
  • 11
  • Spol: Muški
  • 9A3AZY
Odg: Dabrovi u Zagrebu
« Odgovori #1 u: 09 Veljače , 2021, 08:26 »
Dugo ih vec ima u Zg...pogotovo tu na istocnoj strani, pa prema Zelini oko  lokalnoh potoka i jezera. Meni je osobno drago da su se vratili...mnogi ne djele moje misljenje. Interesantno mi je da su napali Platanu...obicno je izbjegavaju, ali sila ne pita. Tebe Nik fakat svugdje ima...hahahaha
« Zadnja izmjena: 09 Veljače , 2021, 08:28 od Antun »
Štetnost rakije.
Ima li rakije?
Nema...
Šteta!