Futrola za podlakticu

• 3 replies
  • 293 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 2409
  • 24
Futrola za podlakticu
« u: 25 Siječnja , 2021, 16:07 »
Kada idem na planinarenje, obično, a i svakodnevno, držim mobitel u džepu, a na mojim planinarskih hlačama džepovi su dosta duboki.

Kada dodamo jaknu, pojas od rukaska, pojas od futrole za bocu s vodom, ispadne jako nezgrapno vaditi mobitel iz džepa.

Zato već neko vrijeme razmišljam o ovoj futroli za podlakticu. Mbitel je onda lako dostupan, osobito za gledanje na zemljovid, ali ne znam hoće li smetati i grbati na ruci.

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Odlično služi i za topografsku kartu.

*

Offline kantonac

• *
  • 56
  • 1
  • Spol: Muški
Odg: Futrola za podlakticu
« Odgovori #1 u: 25 Siječnja , 2021, 16:10 »
Zanimljivo.
I meni bi tako nesta trebalo.
Čini mi se da sam bio u Dechatlonu vidjeo slicnu futrolu.

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 4883
  • 24
« Odgovori #2 u: 26 Siječnja , 2021, 09:41 »
Airsofteri koriste te poucheve za podlakticu. Neznam kaj da mislim o tome, osim da ce ti se ruka znojit kao luda s tim.

*

Offline stanky069

• *
  • 1117
  • 11
« Odgovori #3 u: 27 Siječnja , 2021, 00:59 »
Imao tu glupost...jer eto mislio sam da će biti fora furati mob u njoj kad sam na motoru,da znam kad me netko zove.

I iskreno,dvaput nosio i poklonio ju...kao što Preppy reče ruka ti se ispod toga znoji, nenormalno...i nije baš praktično kako sam ja to mislio.
Meni je baš smetalo tako na ruci.
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...