Kroko m 100 desert stariji model

• 4 replies
  • 279 views
*

Offline Boki92

• *
  • 3
  • 0
  • Spol: Muški
Kroko m 100 desert stariji model
« u: 08 Kolovoza , 2020, 15:06 »
Pozdrav ljudi
Kupio sam kroko m100 ranac ali posto je stariji model na sredini ima neki remen s mjedenim rupama a ne mogu naci nista gdje bi se to zakacilo pa vas molim ako netko zna da mi objasni .
U prilogu saljem sliku
PozdravGOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

*

Offline poljičanin

• *
  • 2334
  • 23
Odg: Kroko m 100 desert stariji model
« Odgovori #1 u: 08 Kolovoza , 2020, 17:04 »
Imam takav u woodland maskirnoj shemi, ali nema taj detalj.

S obzirom na lokaciju, jedino što mi pada na pamet - možda je za pričvršćivanje kacige, samo mi nije jasno kako bi išlo? Očito pomoću metalne kopče, ali takvo nešto nisam nikad vidio. Zanimljivo je i to što taj remen postoji samo na starijim pustinjskim inačicama, možda bi tu trebalo pronaći neko rješenje.

*

Offline Boki92

• *
  • 3
  • 0
« Odgovori #2 u: 08 Kolovoza , 2020, 18:33 »
Jos kad bi bilo vise info o njima bilo bi dobro ali budem jos po netu procekirao
Hvala puno

*

Offline FrankyRC

• 243
  • 3
« Odgovori #3 u: 09 Kolovoza , 2020, 00:29 »
Nekako mi ništa logično ne pada na pamet koja bi mu svrha bila. Možda su zamislili da se uže provuče kroz njega il neku vrstu metalne zakačke il karabina?
Na dosta komada vojne opreme sam viđao slične zakačke, kojima je jedna vrsta "muška", a druga "ženska" te spajanjem imaju neku funkciju dugmadi. Koriste se za spajanje dvaju komada opreme il jednostavno kao dugmad.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Na ovoj slici su vidljivi u ljevom uglu pod nazivom "double sided snap buttons", a služe kao dugmad za namještanje poncho kabanice.
Tako da pogleaj možda ima negdje "muški" gumb koji bi "ženskom" dao svrhu :-)

*

Offline Boki92

• *
  • 3
  • 0
« Odgovori #4 u: 09 Kolovoza , 2020, 19:23 »
Hvala ti :)