2m YAGI antena za portabil

• 1 replies
  • 223 views
*

Offline Preppy

• *
  • 4826
  • 24
  • Spol: Muški
  • 9A5ALX
2m YAGI antena za portabil
« u: 03 Lipnja , 2020, 21:50 »
Opet nova antenica iz kucne radionice. Radio sam Yagicu sa 28Ohma match po DK7ZB.
Tko ima mogucnost 3d printanja, moze si dijelove isprintat koje sam prilagodio klemicama za struju u koje ide 4mm aluminijska sipka.

Slika i link na download za 3d printer ima na mojoj stranici:
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Slike uskoro kada jos isprintam cepice za elemente. Za sad sam zadovoljan. Bez deflektora imam 1.0 SWR na 145.5 a sa deflektorom na 1.3-1.4. Vjerojatno je premali jer je radijator malo duzi radi razmaka u sredini.
Nemam trenutno vise 4mm alu sipke pa nemogu duzi deflektor slozit, i to ce bit dobro. Probao malo izvana, i otvaram r6 ako ciljam kamenu stijenu preko puta.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline Delta

• **
  • 34
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: 2m YAGI antena za portabil
« Odgovori #1 u: 05 Lipnja , 2020, 15:40 »
 :bravo:  odlicno izgleda!