Mini Dipol od dvije mobilne CB Antene

• 0 replies
  • 72 views
*

Offline Delta

• **
  • 28
  • 0
  • Spol: Muški
Mini Dipol od dvije mobilne CB Antene
« u: 31 Svibnja , 2020, 09:23 »
Evo danas vam zelim  prikazat  jednu  intresantnu antenu,  za one koji nemaju mogucnost staviti vecu
   -  Mini Dipol  - 
radi se od dvije mobilne 1/4 Lambda,  tako zvane  DV 27 CB-Mobilantenne 140 cm … 

Kao i veliki Dipol moze  se montirati Horzontalno  ili Vertikalno,   i ima ista svojstva kao i veliki Dipol,
Ja sam je imao oko godinu dana ispod krova montiranu  i  odlicno radi (pod tim uslovima)

Imao sam DX razgovore unutar Evrope ,  pa i  sa Hrvatskom i Srbijom.
kako se pravi, vidi se na slikama i mislim da netrebam objasnjavati  a ako ima pitanja,  tu sam

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!