Stalak / Drzac - antene portabel

• 3 replies
  • 238 views
*

Offline Delta

• **
  • 34
  • 0
  • Spol: Muški
Stalak / Drzac - antene portabel
« u: 20 Svibnja , 2020, 09:13 »
Evo jedne ideje kako mozete napraviti jednostavan a stabilan Stalak za antenu….
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline Preppy

• *
  • 4823
  • 24
  • 9A5ALX
Odg: Stalak / Drzac - antene portabel
« Odgovori #1 u: 20 Svibnja , 2020, 16:02 »
Ja sam razmisljal o tak necemu ali na kraju uvijek stup privezem negdje na drvo il ga sa 3 spage usidrim jer mi limarija od auta smeta za pravilnu propagaciju antene.
Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline Antun

• *
  • 1116
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #2 u: 20 Svibnja , 2020, 17:33 »
Zgleda mi kao da ce prvi jaci vjetar prevuci antenu preko haube auta...
9A3AZY
Iskreno veseliti se svakom čovjeku može jedino ljudožder...

*

Offline Delta

• **
  • 34
  • 0
« Odgovori #3 u: 20 Svibnja , 2020, 20:23 »
a dosad je stabilan i drzi….   a iskreno receno po nevremenu nisam ga ni testirao
Kolega je napravio od zeljezni cijevi,  ali to mi je bilo previse posla