Transportne torbe

• 0 replies
  • 251 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 2356
  • 23
Transportne torbe
« u: 17 Svibnja , 2020, 00:04 »
Odlazak u outdoor aktivnoti, putovanja, izleti, sve to od nas često traži zgodnu transportnu torbu. Kako često poslovno putujem, tako mi i trebaju različie torbe.

I na svako putovanje ponesem minimalno  2X više stvari nego što potrošim, ali to je normalno, uvjek računaš na ono: zlu ne trebalo...

Tako je kroz moj život prošla hrpa različitih torbi, ali ova poslijednja me oduševljava.

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

MilTec-ova torba, volumena 110 litara + 8 velikih džepova s vanjske strane.

Za nošenje ima dvije ručke za nošenje u ruci, veliki remen za preko ramena, a može se koristiti i kao ruksak.

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Dimnezije: 90 x 48 x 32 cm
Težina: oko 2 kg

Nakon što se zatvori torba patentnim zatvaračima, postoje još dva remena kojima se stegne torba, tako da se olabavi pritisak na patente. Osim toga, time smanjujete volumen torbe.

Proizvodi se u crnoj boji, ovoj zelenoj i prikrivnoj koji baca na francusku četverobojnu Camouflage Europe Centrale (CCE - francuska inačica woodland-a). To je već poprilično stara shema, a i nikad mi se nije sviđala, crna je jako osjetljiva na prašinu, pa sam zato izabrao zelenu.