Klek i Klečice

• 2 replies
  • 868 views
*

Offline Nik

• 191
  • 4
  • Spol: Muški
Klek i Klečice
« u: 13 Listopad , 2019, 21:48 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Danas obiteljski obilazak Kleka i Klečica, standardno stazom iz Bjelskog pa na vrh.
Dosta ljudi popne se na Klek, a gotovo nitko ne svrati na Klečice. To je prava grehota, jer za za malo dodatne šetnje propusti se puno toga. Ambijent i staza su fantastični, šećer na kraju su 2 kratke sajle i uspon na vrh Klečice u alpskom stilu što itekako vrijedi dodatnog truda i vremena ;)

fotke:
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Preppy

• *
  • 4624
  • 24
Odg: Klek i Klečice
« Odgovori #1 u: 14 Listopad , 2019, 10:22 »
Lijepe fotke i lijepo vrijeme. Kad smo mi isli, kisa je padala. Skoro smo poginuli uspinjanjem na vrh jer je kamen bio toliko sklizak kad je mokar. Cudi me da vodic nije otkazao turu do vrha u tim uvjetima. I na srecu svi smo zdravi dosli doma.
Strastveni ljubitelj ludih ideja.

*

Offline Nik

• 191
  • 4
Odg: Klek i Klečice
« Odgovori #2 u: 15 Listopad , 2019, 17:27 »
Zato slusas sebe i svoju intuiciju, odhebes vodica i ne ides nikuda, ili se jednostavno vratis nazad kad vidis da nije sigurno, ili da to nije za tebe.
Dosta ekipe je nastradalo jer nisu znali stati na vrijeme i vratiti se nazad - oliti odustati.

Steta sto vas vrijeme nije posluzilo, slicno smo dozivjeli frendica i ja kad smo u povratku s ture stali podno Kleka (bilo nam je usput) i rekli, ajmo na brzaka odnijeti bicikle gore gore do doma i spustiti se. I tocno iznad Kleka parkirao je crni oblak i istovario kisu  :D, spustali smo se po totalno mokroj i natopljenoj stazi - i takodjer smo mslili sad cemo zginuti do dolje. Spustili se bez da je itko od nas pao, ali bilo je ful nezgodno.