Merrell All Out Blaze Aero Sport

• 5 replies
  • 278 views
*

Offline zoki

• **
  • 69
  • 1
  • Spol: Muški
Merrell All Out Blaze Aero Sport
« u: 10 Lipanj , 2019, 16:58 »
Neki dan sam na sniženju pazario ove tenisice za planinarenje.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Gledao sam na YouTubeu par recenzija o istima,svi su ih pohvalili. Osobno,nisam ih u prirodi još isprobao,ali sam ih obio na posao danas i oduševio se. Lagane,prozračne radi ovog sivog mrežastog materijala,ne kližu se,fantazija. Pala je odluka da će mi to biti svakodnevne patike dok je lijepo vrijeme,ali i za odlaske u prirodu. 😁
Jel netko od vas imao možda ovakve i kako ste zadovoljni s njima? Merrell je inače američka firma koja od 1983.g. proizvodi obuću za planinarenje.

*

Offline houdini

• 153
  • 3
Odg: Merrell All Out Blaze Aero Sport
« Odgovori #1 u: 10 Lipanj , 2019, 17:32 »
Dobro zgledaju. Ja sam imao davno nekakve Merrell Moab, nisu bile loše, malo teške, ali nisu bile waterproof iako je pisalo da jesu. Razlika je između "water resistant", "water repellent" i "water proof" (i ostale kombinacije). Sve ovisi za što ti trebaju/za što ćeš ih koristiti. Nadam se da će te služiti dugo :)

*

Offline zoki

• **
  • 69
  • 1
« Odgovori #2 u: 01 Srpanj , 2019, 00:09 »
Još ću se malo osvrnuti na tenisice. Ja sam pre zadovoljan s njima. Par šetnji po šumi,uspon na Grohot, svakodnevna upotreba...ne znam gdje su mi bile udobnije,stvarno mislim da sam pogodio sa kupnjom ovih. Lagane, prozračne,brzo se suše kad se smoče... Svakako preporuka ako netko traži kvalitetnu tenisicu.

*

Offline poljičanin

• *
  • 2008
  • 20
« Odgovori #3 u: 01 Srpanj , 2019, 08:40 »
Općenito, sva ouća koju sam imo od Marella na jednu stranu, a sve ostalo na drugu stranu, što se tiče udobnosti - kao da si na noge navukao jastuke, a ne cipele.

*

Offline zoki

• **
  • 69
  • 1
« Odgovori #4 u: 01 Srpanj , 2019, 09:05 »
Meni je ovo prvi puta da sam uzeo Merrell. Sljedeće si planiram neke zimske gojzerice njihove uzeti.

*

Offline Nik

• 157
  • 3
« Odgovori #5 u: 01 Srpanj , 2019, 09:14 »
Merrell je ozbiljan proizvođač obuće, i samo je pitanje paše li ti kalup ili ne. Kvaliteta iste je neupitna.
Osobno sam do sada imao dva para njihove obuće, jedne alpinističke pristupne tene s vibram džonom - nikad čvršću cipelu nisam imao, i nikad neudobniju - godinu dana mi je trebalo da razgazim tu debelu kožu, ali kad su sjele na stopala kak treba - savršenstvo od obuće.

Trenutno imam njihove tene za vodu, Waterpro maipo model, super udobne, prozračne i lagane, vibram džon ima urezane lamele kao auto gume, i potplat gripa u vodi i na slapovima da je to jednostavno nevjerojatno.

[edit]
Evo ovakve:

« Zadnja izmjena: 01 Srpanj , 2019, 11:16 od Nik »