DD Tarp A frame šator

• 8 replies
  • 331 views
*

Offline Preppy

• *
  • 4588
  • 24
  • Spol: Muški
DD Tarp A frame šator
« u: 25 Svibanj , 2019, 00:09 »
DD tarp izbacio nešto novo. Radi se o a-frame šatoru sa dva sloja. A kao potpora se koriste štapovi za hodanje.

Via Tapatalk

Strastveni ljubitelj ludih ideja.

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
Odg: DD Tarp A frame šator
« Odgovori #1 u: 25 Svibanj , 2019, 08:14 »
Ne znam.
Ne sviđa mi se.  Koliko sam shvatio 2 paketa moram nositi ako želim imati komplet. Ono za štapove manje više. U šumi mogu odrezati koliko mi treba.
Daleko od šatora se moraju sidriti špage. Noću je to problem jer se ne vidi i zapinje se.
Previše prostora u u ili na mom ruksaku bi zauzimalo.
Običan šator za 3 osobe koji nije mali srolam stavim u njegovu vreću zajedno sa šipkama i privežem na dno ranca, na vrh ranca prikačim podnicu za ležanje.
Ovo mi se čini da nije praktično sa te 2 vreće.  + £117.00.
Moje mišljenje.
« Zadnja izmjena: 25 Svibanj , 2019, 08:22 od Wolfie »

*

Offline zvonjola

• 677
  • 10
« Odgovori #2 u: 25 Svibanj , 2019, 11:08 »
Neki dan sam kupio sa Ali Expressa nešto slično!Postavlja se sa jednim štapom,težina 900 grama,5000 vodeni stupac!Kad stigne napravim test!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline Preppy

• *
  • 4588
  • 24
« Odgovori #3 u: 25 Svibanj , 2019, 12:34 »
Uf preko 100 eur. Neobično vidjeti takve artikle na ali expressu. Baš me zanima test, na prvi pogled izgleda dosta dobro!

Via Tapatalk

*

Offline zvonjola

• 677
  • 10
« Odgovori #4 u: 25 Svibanj , 2019, 14:04 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Uf preko 100 eur. Neobično vidjeti takve artikle na ali expressu. Baš me zanima test, na prvi pogled izgleda dosta dobro!

Via Tapatalk

102$ sam platio za jednu osobu!

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #5 u: 25 Svibanj , 2019, 15:04 »
Uf  £117.00.  previše brate. Za te pare taj mora imati televizor i satelitski prijem.
Uvijek sam bio za opciju jeftinijih šatora, i skupi i jeftini mi izdrže 2 maximum 3 godine a procuri sve i jedan.
Onda jeftiniji  a prije puta ga raširim u dvorištu pa ga nasprejam sa sprejem za impregniranje, ostavim da se osuši  i bog te veselio.
To je bar moj stav

*

Offline Preppy

• *
  • 4588
  • 24
« Odgovori #6 u: 25 Svibanj , 2019, 16:46 »
110 eur za šator manje od kilu i tih dimenzija kad je zapakiran, nije puno.

Via Tapatalk

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #7 u: 25 Svibanj , 2019, 17:03 »
Govorio sam o  DD SuperLight - A-Frame šatoru
Mislm preskup,  2 vreće i meni je to neprakrično koliko god bilo lagano. Nekad nije težina problem već gabariti.
ok, meni ne odgovara možda nekome odgovara.

*

Offline Preppy

• *
  • 4588
  • 24
« Odgovori #8 u: 25 Svibanj , 2019, 17:49 »
Da. Preskup je DD. Jer baš pogledao. To je samo vanjski dio, unutarnji moraš kupit posebno. Jel su poludjeli? Hahaha

Via Tapatalk