V:TEX

• 30 replies
  • 2200 views
*

Offline GoranM

• 119
  • 2
  • Spol: Muški
Odg: V:TEX
« Odgovori #20 u: 27 Svibnja , 2019, 23:37 »
Osim ako ga placaju da reklamira. Na zalost vec je odavno proslo vrijeme kad se moglo vjerovati blogerima, vlogerima, pa cak i forumskom postovima.

Inace lik mi se pari OK, ali samo sam ono sa prelaskom Amazone pogledao u cijelosti, malo mi dosadno gledat druge ljude kako se setkaju sumom.
Isto sa podkastima/intervjuima - simpatican mi je, ali ne bas zanimljiv. Doduse da planiram boravit u amazoni vjerojatno bih pratio.
« Zadnja izmjena: 27 Svibnja , 2019, 23:43 od GoranM »

*

Offline poljičanin

• *
  • 2331
  • 23
« Odgovori #21 u: 27 Svibnja , 2019, 23:43 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
I jos jedan ispravak,HS se ne izvozi u SAD-e,već XDM,tj Springfield Armory XDM...to je nasljednik HS,unaprijeđena verzija HS koju su doradili nasi u suradnji sa Springfield Armory,zato i takvo ime... Ameri ga dosta vole...a zasto i ne bi,stvarno lijep komad oružja...i veoma pouzdan.

A čudi me da izvezu 70 000 VHS 2,to je solidna brojka kad se uzme u obzir da vojske većinom zbjegavaju bullpup izvede jurišnih pušaka...

Bez brige, vole ga:

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline poljičanin

• *
  • 2331
  • 23
« Odgovori #22 u: 27 Svibnja , 2019, 23:48 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Osim ako ga placaju da reklamira. Na zalost vec je odavno proslo vrijeme kad se moglo vjerovati blogerima, vlogerima, pa cak i forumskom postovima.

Inace lik mi se pari OK, ali samo sam ono sa prelaskom Amazone pogledao u cijelosti, malo mi dosadno gledat druge ljude kako se setkaju sumom.
Isto sa podkastima/intervjuima - simpatican mi je, ali ne bas zanimljiv. Doduse da planiram boravit u amazoni vjerojatno bih pratio.

Da ga znaš, znao bi da je riječ o čovjeku koji drži do sebe, da se ne bi sad prodao za šaku judinih škuda. Veliki avanutist, nema potrebe izmišljati gluposti kad je prošao ono o čemu većina i ne sanja. Od djetinjstva se bavio borilačkim sportovima, fizički nevjerojatno spreman.

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #23 u: 27 Svibnja , 2019, 23:52 »

Inace lik mi se pari OK, ali samo sam ono sa prelaskom amazone pogledao u cijelosti, malo mi dosadno. Isto sa podkastima/intervjuima - simpatican mi je, ali ne bas zanimljiv.

Nije to skupa produkcija gdje uz njega ide cijela snimateljska ekipa + redatelj.
čovijek sam snima, onda kako bi to trebalo izgledati?
Meni s sviđa baš ta dosada što je u stvari realna.
Lik je super pozitivan i tu pozitivnu energiju prenosi na druge, malo je takvih ljudi.
Vjerujem mu jer lik nije pozer.
Osim toga, V-tex radi sa izvrsnbim materijalima, tako da mislim da nema greške.
Kod V-texa mi se ne sviđaju hlače dakle riječ je o vizuelnom djelu. Izgledaju mi kao radne hlače za bauštelca. Mislim da su mogli malo to dizajnerski dotjerati. Dok se recimo kod jakni drže nekih svjedskih trendova.

*

Offline zoki

• **
  • 69
  • 1
« Odgovori #24 u: 27 Svibnja , 2019, 23:54 »

Stvarno mislim. Koju je godinu mlađi od mene, ali znam ga od djetinjstva.

:pivo:

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #25 u: 27 Svibnja , 2019, 23:55 »
.

*

Offline GoranM

• 119
  • 2
« Odgovori #26 u: 28 Svibnja , 2019, 00:21 »
Da ga znaš, znao bi da je riječ o čovjeku koji drži do sebe, da se ne bi sad prodao za šaku judinih škuda. Veliki avanutist, nema potrebe izmišljati gluposti kad je prošao ono o čemu većina i ne sanja. Od djetinjstva se bavio borilačkim sportovima, fizički nevjerojatno spreman.
OK, vjerujem da moze bit tako, djeluje posteno.

Nije to skupa produkcija gdje uz njega ide cijela snimateljska ekipa + redatelj.
Lik je super pozitivan i tu pozitivnu energiju prenosi na druge, malo je takvih ljudi.
Pa zato sto je stvarnost dosadna treba malo dramatizacije, prezentacije, skracivanja price itd :D
Zanimljivo je kad covjek sam sece sumom bez nekih posebnih dogadjaja jer se uziva boraviti u prirodi, nije zanimljivo na TV-u gledati snimak obicne setnje sumom.

Je, al malo mi je sve to osobno prehipi, kad ga slusam podsjeca me na nekog jako, jako mladog sebe :D
« Zadnja izmjena: 28 Svibnja , 2019, 00:24 od GoranM »

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #27 u: 28 Svibnja , 2019, 06:40 »
OK, vjerujem da moze bit tako, djeluje posteno.

Pa zato sto je stvarnost dosadna treba malo dramatizacije, prezentacije, skracivanja price itd :D
Zanimljivo je kad covjek sam sece sumom bez nekih posebnih dogadjaja jer se uziva boraviti u prirodi, nije zanimljivo na TV-u gledati snimak obicne setnje sumom.

Je, al malo mi je sve to osobno prehipi, kad ga slusam podsjeca me na nekog jako, jako mladog sebe :D

Možda je tu bit  svega, pronaci mladog sebe usebi ?!
Što se mene osobno tiče kad hoću dramaturgiju gledam Bear Gryllsa.  Kad hoću nešto realnije i prizemljenije onda pratim Bađuna definitivno.
Sto ljudi sto ćudi, za svakoga ponešto u božijoj bašti :D
« Zadnja izmjena: 28 Svibnja , 2019, 06:42 od Wolfie »

*

Offline Bushcraft Wolf

• *
  • 1104
  • 11
« Odgovori #28 u: 28 Svibnja , 2019, 08:42 »
I jos jedan ispravak,HS se ne izvozi u SAD-e,već XDM,tj Springfield Armory XDM...to je nasljednik HS,unaprijeđena verzija HS koju su doradili nasi u suradnji sa Springfield Armory,zato i takvo ime... Ameri ga dosta vole...a zasto i ne bi,stvarno lijep komad oružja...i veoma pouzdan.

A čudi me da izvezu 70 000 VHS 2,to je solidna brojka kad se uzme u obzir da vojske većinom zbjegavaju bullpup izvede jurišnih pušaka...

Bez brige, vole ga:

Ma znam da ga vole,dobra je to puška ...ali većinom vojske izbjegavaju bullpup izvedbe...ponajviše zbog kompliciranije izvedbe mehanizma.

Iskreno,imao sam priliku jednom na streljani iz neke bullpup malokalibarske puške pucati,na lovačkom sajmu. Nekako ti nije svejedno da ti zatvarač radi ako blizu glave,barem se meni vrtilo stalno u glavi šta ako nešto zašteka pa se raspsne metak u zatvaraču... vjerujem da su šanse za to nikakve,ali opet ...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline GoranM

• 119
  • 2
« Odgovori #29 u: 28 Svibnja , 2019, 09:12 »
Što se mene osobno tiče kad hoću dramaturgiju gledam Bear Gryllsa.  Kad hoću nešto realnije i prizemljenije onda pratim Bađuna definitivno.
Ma ne mogu te Đaove, energije, Babilone i mirove u svijetu probavit nikako :D
Doduse simpa su mi hipiji, jos vise hipijevke, ali samo dok sute :D :D

Gryllsa nisam nikad gledao, Bađuna nesto malo ipak jesam :D

*

Offline Wolfie

• 250
  • 1
« Odgovori #30 u: 28 Svibnja , 2019, 09:46 »
Ma ne mogu te Đaove, energije, Babilone i mirove u svijetu probavit nikako :D
Doduse simpa su mi hipiji, jos vise hipijevke, ali samo dok sute :D :D

Gryllsa nisam nikad gledao, Bađuna nesto malo ipak jesam :D

Grylls je interesantan jer je sve nekako nabrijano kao u akcijskim filmovima i još to što jede sve valjda na čega se normalnim ljudima diže želudac. Ekstreman ali Interesnatan definitivno. Lik definitivno nije neki mlitavac.
Pogledaj koju njegovu epizodu.

Ne znam ja sad na koju se foru Bađuna svrstava u neke hyppie vode ili kao u taj đir. 
Čovjek s obziorom da ima godina je neki hip -hop raper.  Ima par svojih stvari objavljenih na YT.
Malo po životnoj filozofiji rasta iako čovijek ni travu ne puši . Kick box sudac, capoeira instruktor, prvi ranger u hrvatskoj, slikar, putopisac.  Vjerovatno nisam sve ni nabrojao.

On je umjetnik i pustolov prije svega. A umjetnici su općenito malo..uvjetno rečeno pomjereni.
To su ljudi koji vide ono što drugi ne vide i njihova percepcija i poimanje stvari je drugačija.

Kako god, lik je interesantan i prepun te neke pozitivne energije koju jako lagano prenosi na druge ljude.  Čak i preko ekrana a mogu misliti koliko tek uživo. Kapa dolje.
Nema puno takvih ljudi.
Cijenim, poštujem!!!