BW Kampfrucksack

• 2 replies
  • 143 views
*

Offline Kristian_Usora

• *
  • 2
  • 0
  • Spol: Muški
BW Kampfrucksack
« u: 10 Veljača , 2019, 03:07 »
Bok! Je li tko upoznat sa replikama borbenog ruksaka Bundeswehra od proizvođača Max Fuchs i Miltec-Sturm. 65 l za 300 kn, čini se predobro da bi bilo istinito. Kakvi su po pitanju kvalitete, isplati li ih se kupiti, kakvi su po pitanju udobnosti? Unaprijed hvala na odgovorima

*

Offline Bushcraft Wolf

• 975
  • 11
Odg: BW Kampfrucksack
« Odgovori #1 u: 10 Veljača , 2019, 07:44 »
Kvaliteta je u skladu sa lovom koju das za njega,šivanje je solidno,materijal je tako-tako...losiji je nego na orginalnim od BW...ali ništa strašno.

Ja sam ima priliku nositi Max Fuchs,ali samo sa odjećom unutra,nista tesko.
Solidno lezi na ramenima...ima dosta mjesta.

Samo kod orginala je zamišljeno da nosis orginalni BW karimat kao kostur ruksaka,bez toka je vise vrećast,pretpostavljam da bi i na replikama isto pomoglo da drži formu.

Imas na youtubu recenzija pa pogledaj...ovaj od MF-a na Amazon.de ima solidne ocjene/recenzije.

Ja sam gledao orginal da si uzmem kao zamjenu za Alice,ali na kraju si uzeo u Aldiju ruksak,njihovu marku,nakon probe oba ovaj mi bolje ležao na ramenima.

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Preppy

• *
  • 4269
  • 21
  • QRP SSB
Odg: BW Kampfrucksack
« Odgovori #2 u: 10 Veljača , 2019, 10:42 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Bok! Je li tko upoznat sa replikama borbenog ruksaka Bundeswehra od proizvođača Max Fuchs i Miltec-Sturm. 65 l za 300 kn, čini se predobro da bi bilo istinito. Kakvi su po pitanju kvalitete, isplati li ih se kupiti, kakvi su po pitanju udobnosti? Unaprijed hvala na odgovorima
Nisam. Ali po mojem iskustvu replike te budu iznevjerile onda kad ih budeš najviše trebal. Preporučujem da malo pročačkaš Njemačke NATO online shopove za rabljenu opremu, ima dosta web-shopa pa tamo uzmeš rabljeni ili surplus.
Strastveni ljubitelj ludih ideja.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi | Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi