Medvednica korak po korak !

• 224 replies
  • 5365 views
*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Spol: Muški
  • Scout and Search
Odg: Medvednica korak po korak !
« Odgovori #180 u: 06 Rujan , 2019, 12:32 »
Može se doći i sa donje strane,pristup je bolji,nije tako strmo ali nema markirane staze

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk

Hodam polako, ali nikad unatrag.

*

Offline Antun

• 933
  • 8
  • 9A3AZY
« Odgovori #181 u: 07 Rujan , 2019, 11:01 »
Ak idemo tam na overnight, ja nosim samo vreću za spavanje.
Imam super ideje al mi psihijatar ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #182 u: 07 Rujan , 2019, 17:01 »
Kad budete htjeli javite, ne treba puno opreme malo klope, pijače i volja, krov imamo, zakurimo laganu vatricu i užiancija

*

Offline Gorštak

• 3449
  • 12
« Odgovori #183 u: 08 Rujan , 2019, 13:02 »
Interesantno .. kameno doba overnight hahah .. moramo si onda i gace od koze jelena il divlje svinje sasit  . ANTUNE kaj ce ti vreca oni to nisu imali

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

*

Offline Antun

• 933
  • 8
  • 9A3AZY
« Odgovori #184 u: 08 Rujan , 2019, 14:41 »
Da me šišmiši ne grickaju za noge...

*

Online Nik

• 157
  • 3
« Odgovori #185 u: 08 Rujan , 2019, 19:18 »
Danas misticmo Sljeme  :thumbs:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #186 u: 08 Rujan , 2019, 19:48 »
Da dolaze jesenske čari !

*

Offline Antun

• 933
  • 8
  • 9A3AZY
« Odgovori #187 u: 17 Rujan , 2019, 09:59 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

tko je za izlet na dobro poznatoj lokaciji???
Dođemo u subotu, overnaktamo u blizini i onda osvojimo kuzelin. Tko je za?
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi tu se nađemo u Subotu. Owernightamo. Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ovdje parkiramo aute...
u nedjelju osvajamo Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi i vračamo se prema autima.

Da vas vidim survajveri, preppery, bushcrafteri i ini drugi, jel se možete maknuti od PC-a, Iphonea i Androida i uživati u prirodi, spavati u šumi i planini???? Oprema neka vas ne zabrinjava...ima iskusnih koji će vam pokazati što treba...Preppy i Gorštak znaju gdje je lokacija za ostavljanje auta...pa...eto
« Zadnja izmjena: 17 Rujan , 2019, 10:24 od Antun »

*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #188 u: 17 Rujan , 2019, 10:49 »
Ja sam za, to mi je dobra prilika budući da još nisam posjetio taj lokalitet a i dugo nisam noćio vani, tako da na mene možeš računati

*

Offline Preppy

• *
  • 4561
  • 24
« Odgovori #189 u: 17 Rujan , 2019, 10:55 »
Opet Kuzelin? haha.. Ne mislis valjda sad ovaj vikend? Su ti otvorena vrata gore, ti bu se puno ljudi.
Strastveni ljubitelj ludih ideja.

*

Online Nik

• 157
  • 3
« Odgovori #190 u: 17 Rujan , 2019, 21:29 »
Upravo se spustio sa Sljemena, prvo losa vijest - jedan 66-godisnji planinar se posljednji puta popeo na Sljeme, pretpostavljam da ga je izdao herc, tijelo je na stazi (Bikceviceva) 50ak metara ispod Puntijarke, policija ga cuva i cekaju mrtvozornika.

Dobra vijest je za ljubitelje gljiva, izgleda da su ova dva pretopla dana natjerala suncanice iz zemlje - stvarno ih je puna suma, vidio sam ih sigurno 30-40 komada, i to onak sa staze u sumi, vecina jos nije razvila klobuke, sto ce reci sutra slobodno u berbu.

Vecera je osigurana  :D

Inace parking prepun, na stazi hrpetina ljudi, planinara, trkaca, setaca pasa, noc-dan, kao da je vikend.

*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #191 u: 17 Rujan , 2019, 22:14 »
Smrt nas sve iznenadi ali ovaj gospodin je barem završio svoje putovanje na lijepom mjestu,kad bih mogao birati to bi bio moj izbor u prirodi a ne u nekom krevetu ili nedaj bože u bolnici. A gljiva bi trebalo sada biti još ako noćas padne kiša samo će bujat.

*

Offline Antun

• 933
  • 8
  • 9A3AZY
« Odgovori #192 u: 18 Rujan , 2019, 10:42 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Opet Kuzelin? haha.. Ne mislis valjda sad ovaj vikend? Su ti otvorena vrata gore, ti bu se puno ljudi.

Da. Pa na Kuzelinu bu ljudi,a mi overnajtamo na grohotu i onda nedjelju se spustimo na kuzelin...al sinoć sam imal temperaturu 38. Nekaj me u plučima grebe, pa bumo vidli kaj bu s toga...
« Zadnja izmjena: 18 Rujan , 2019, 10:44 od Antun »

*

Offline Preppy

• *
  • 4561
  • 24
« Odgovori #193 u: 18 Rujan , 2019, 13:15 »
Te vikend imam rođendan od nećak u subotu

Via Tapatalk

*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #194 u: 19 Rujan , 2019, 22:36 »
Onda bu kaj od overnajta ili ne ?
Svaka čast ekipi i znam da svatko ima svoje gušte i sklonosti ali izvinite ako ču nekogaa povrijediti i uvrediti ali ču vam reči vi ste svi OnLajn Preperi,Buškrafteri i ostali američki izrazi,jbt u godinu dana ne možeš se s nikim nači u prirodi što nam je kao svima cilj ili osnova čast iznimkama, sa kolegom Kresgorom sam imao jedan i jedini izlet na Medvednici i od tada se praktički nismo čuli, sa Antunom sam se jednom prilikom skoro sastao,moja krivica jer sam kasnio, njemu svaka čast isto tako i Preppyu za kao godišnje okupljanje gdje smo na kraju ostali samo On i ja, te je on predložio da odustanemo jer nema smisla i bio je u pravu zaista nema smisla forumsko druženje sa samo 2 člana,tako da ukoliko na ovom forumu nema ljudi koji prakticiraju ono o čemu laprdaju i pišu onda nisu ništa više od svojih misli, a pouka kaže po djelima će ti se suditi uglavnom ono što hoću reći možemo teorizirati o onome što ćemo učiniti i kako ćemo učiniti ali ako ništa povodom toga ne učinimo u biti mlatimo praznu slamu, ne znam koji je smisao svega ovoga na ovaj način ali znam da barem meni nema smisla i da ako se nešto ne pokrene ja vas vjerovatno napuštam jer nisam tip koji voli tipkati i teorizirati kada me cijeli svijet čeka vani na par koraka !

*

Offline Preppy

• *
  • 4561
  • 24
« Odgovori #195 u: 19 Rujan , 2019, 22:42 »
Onda bu kaj od overnajta ili ne ?
Svaka čast ekipi i znam da svatko ima svoje gušte i sklonosti ali izvinite ako ču nekogaa povrijediti i uvrediti ali ču vam reči vi ste svi OnLajn Preperi,Buškrafteri i ostali američki izrazi,jbt u godinu dana ne možeš se s nikim nači u prirodi što nam je kao svima cilj ili osnova čast iznimkama, sa kolegom Kresgorom sam imao jedan i jedini izlet na Medvednici i od tada se praktički nismo čuli, sa Antunom sam se jednom prilikom skoro sastao,moja krivica jer sam kasnio, njemu svaka čast isto tako i Preppyu za kao godišnje okupljanje gdje smo na kraju ostali samo On i ja, te je on predložio da odustanemo jer nema smisla i bio je u pravu zaista nema smisla forumsko druženje sa samo 2 člana,tako da ukoliko na ovom forumu nema ljudi koji prakticiraju ono o čemu laprdaju i pišu onda nisu ništa više od svojih misli, a pouka kaže po djelima će ti se suditi uglavnom ono što hoću reći možemo teorizirati o onome što ćemo učiniti i kako ćemo učiniti ali ako ništa povodom toga ne učinimo u biti mlatimo praznu slamu, ne znam koji je smisao svega ovoga na ovaj način ali znam da barem meni nema smisla i da ako se nešto ne pokrene ja vas vjerovatno napuštam jer nisam tip koji voli tipkati i teorizirati kada me cijeli svijet čeka vani na par koraka !

Istina živa. Mene već sram odgađati. Ali u zandje vrijeme fakat nemam vremena. Ja sam na 3 familije jedini muž a budući da živimo ruralno ima previše posla. Preko ljeta bilo pre vruće, pa onda obiteljska obaveza, brat mi dolazi na mjesec dana u posjetu, viđamo se jednom godišnje. Pa godišnji. Pa priprema drva za ogrjev. Pa skapanje krumpira. Pa ovo, pa ono. Pa berba. Jbg, nemaju svi slobodno. A ak se veli, gde ima i volje ima i puta. Baš nije tak. Spavat u prirodi nije prioritet ak se nebuš imal s čim grijat po zimi. Ali, slažem se svejedno. Ja ovo ljeto nisam overnajtao nigde. S pasom nigde bio posle 5. Mjeseca. Pada ona i ja u depresiju. Krajnje vrijeme da se nešto učini po tom pitanju. Kako je onaj drugi vikend?

Via Tapatalk

*

Online Nik

• 157
  • 3
« Odgovori #196 u: 19 Rujan , 2019, 23:14 »
Ne znam za vas, ali ja sam veceras opet bil gore pa dolje, dok god su dani dugi uredno drzim ritam od 3 boravka tjedno negdje na bregu/prirodi, samo kaj ja nisam od onih kaj dodju, pale vatru i logoruju, vec sam od onih koji se krecu i prevaljuju visinu i kilometrazu
Kad se pomakne sat samo vikend igra, ali ne stajem bez obzira na vrijeme  :D

Mali ispravak na upis od utorka - preminuo gospodin kojeg sam spomenio nije imao 66 godina vec je 66.-godiste, znaci 53g., covjek je utrenkan ko zivotinja i onda ga rebne srce na spustu, svi koji su ga znali ostali su zateceni. Svijet je zaista mali jer brat od kolegice s kojom radim je prijatelj s njime, i tako se eto prica zaokruzila. RIP.

*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #197 u: 19 Rujan , 2019, 23:20 »
Nik svaka čast, ti imaš svoj gušt, svoj ritam i koliko možeš držiš se toga,po prirodi bih rekao da si sličan meni, voliš prirodu,voliš doživljaj iz prvog lica ali isto tako voliš te ljepote podjeliti sa drugima, šteta što ja nemam taj gušt prema bajku pa da zajedno lupamo !

*

Offline SaS

• 204
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #198 u: 19 Rujan , 2019, 23:28 »
Preppy ja i jedan kolega iz Rijeke smo lani bili četri dana na Velebitu, Premužičeva, ove godine u 11mjesecu idemo na Dinaru,Sinjal vjerovatno 5-6 dana,on radi preko sezone na moru i kad mu završi sezona mi pičimo,onaj tko hoće nađe način, onaj tko neće nađe izgovor, znam da nije pravilo ali u većini slučajeva sve se svodi na to priznali mi to sebi ili ne ?

*

Offline Preppy

• *
  • 4561
  • 24
« Odgovori #199 u: 19 Rujan , 2019, 23:44 »
Pa nije. Stari, neki ljudi imaju obaveze drugi nemaju. Posao me čeka, ako ga ne obavim se gomila. K tome radim 40h tjedno do 5 pola 6 navečer. Sve su prioriteti. Meni bauljanje prirodom nije baš visoko na ljestvici nego više luksuz kad se nađe neki slobodan vikend. Kad imaš OPG i još se brineš okolo za dva domaćinstva onda nemaš vremena prejti 5 dana nekam bauljat

Via Tapatalk