Medvednica korak po korak !

• 165 replies
  • 3765 views
*

Offline SaS

• 177
  • 2
  • Spol: Muški
  • Scout and Search
Odg: Medvednica korak po korak !
« Odgovori #160 u: 11 Kolovoz , 2019, 23:13 »
Evo i mene da se malo javim da znate da sam živ, u zadnje vrijeme sam kratak sam vremenom ali evo danas sam uspio malo zbrisati na goru

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili PrijaviGOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk

Hodam polako, ali nikad unatrag.

*

Offline Frosty

• **
  • 82
  • 2
« Odgovori #161 u: 12 Kolovoz , 2019, 19:54 »
Kaj ti je to punjiva baterija ili kučište za AA baterije?

*

Offline Gorštak

• 3436
  • 11
« Odgovori #162 u: 14 Kolovoz , 2019, 11:46 »
Powerbank za ljudski organizam hahah

Poslano sa mog SM-J415FN koristeći Tapatalk

*

Offline Frosty

• **
  • 82
  • 2
« Odgovori #163 u: 14 Kolovoz , 2019, 19:20 »
Gorštak, ne taj powerbank..lol. Onaj na Baofengu. Pitam to zato jer ja imam takvo extended kučište za AA baterije i problem je kad staviš 6 AA baterija, izgleda da je napon previsok i nema odašiljanja, valjda proradi nekakva zaštita ili pitaj boga kaj, ali činjenica je da sa svim baterijama nemaš Tx. Rješenje je da se umjesto jedne prave baterije stavi dummy baterija ili slično i onda funkcionira.

*

Offline SaS

• 177
  • 2
  • Scout and Search
« Odgovori #164 u: 15 Kolovoz , 2019, 08:25 »
Hehe to je orginal baterija na baofengu, imam ja i rezervno kučište o kojem pričaš ali ga ne koristim jer mi nikad nije zatrebalo a i pukla mi je jedna kopča ali kada sam isprobavao sve je radilo i prijem i predaja kao i sa orginal baterijom

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk

Hodam polako, ali nikad unatrag.

*

Offline Nik

• 133
  • 3
« Odgovori #165 u: 15 Kolovoz , 2019, 16:37 »
Pocelo je dizanje cijena na Sljemenu, samo sam cekao kad ce se to dogoditi. Kad jedni dignu svi dignu cijene.
Sad kad im spuste PDV na 13% mogu slobodno opet podignuti i zaokruziti cijene na okrugle cifre  :fucka:

Po meni totalno neopravdano poskupljnje, strudla od visanja skocila za 20% sa 15 na 18kn, grah s kobajom 39kn, vratina s rostilja sa 40 na 45 itd..
Sve cijene su rasle od cca 3kn na vise - to je u Grofici.
Grofica, Puntijarka i Runolist su mrvu jeftiniji od Lugarnice i sad me bas zanima kako ce ostali odreagirati.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

(za vecu sliku - klik na sliku ;))

I jedan pogled na grad sa singlice nakon Risnjaka, gdje je nekoć bila gusta šuma, koje sad više nema, ali ima pogleda na grad. Kako ispred mene, tako dva puta gore iza mene - pustos na kvadrat. Nema stabala.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!
« Zadnja izmjena: 15 Kolovoz , 2019, 16:44 od Nik »