MyTrails

• 2 replies
  • 72 views
*

Offline SaS

• **
  • 61
  • 0
  • Spol: Muški
  • Scout and Search
MyTrails
« u: 29 Siječanj , 2019, 16:51 »
Evo želio bih podjeliti sa vama smartphone aplikaciju koju koristim več dvije godine za navigaciju.
Aplikacija se zove "MyTrails" i besplatna je. Ima i verzija koja se plača ali ja koristim ovu besplatnu i jako sam zadovoljan.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Aplikacija bilježi vaše kretanje, možete dodavati svoje markere ima statistiku kretanja itd. Također ima mnoštvo besplatnih karti koje možete spremiti po izboru u offline modu.
Ovako izgleda u Play store-u

Hodam polako, ali nikad unatrag.

*

Offline Preppy

• *
  • 4095
  • 20
  • QRP SSB
Odg: MyTrails
« Odgovori #1 u: 29 Siječanj , 2019, 17:05 »
To nekaj poput wikiloc-a?

Via Tapatalk

Strastveni ljubitelj ludih ideja.

*

Offline SaS

• **
  • 61
  • 0
  • Scout and Search
Odg: MyTrails
« Odgovori #2 u: 29 Siječanj , 2019, 17:17 »
Ne znam nisam koristio nikada Wikiloc ali sam sad baci oko što bi to bilo i koliko sam vidio vijerovatno je slično ali velim nisam koristio pa ne mogu uspoređivati.
Hodam polako, ali nikad unatrag.