Karta repetitora

• 31 replies
  • 5094 views
*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
  • Spol: Muški
Karta repetitora
« u: 21 Travnja , 2018, 00:11 »
Pozdrav znam da nas sve zanimaju frekvencije i pozicije repetitora pa sam odlučio napraviti kartu repetitora koju možete pogledati na linku Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Karta je u izradi tako da ispravljajte  i dodavajte.Karta je sada trenutno u beta verziji a kada se završi možda i u verziji aplikacije za android
« Zadnja izmjena: 21 Travnja , 2018, 06:57 od 9alpha »

*

Offline Marin

• 231
  • 0
Odg: Karta repetitora
« Odgovori #1 u: 21 Travnja , 2018, 17:31 »
Dobra karta. Inace sramota sto Zadar nema repetitor.

*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
« Odgovori #2 u: 21 Travnja , 2018, 20:28 »
Hvala na komentaru da baš je žalosno što nema ni jedan

*

Offline Gorštak

• 3464
  • 12
« Odgovori #3 u: 21 Travnja , 2018, 21:36 »
Svaka cast za kartu ..

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 4823
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #4 u: 21 Travnja , 2018, 23:24 »
Svaka čast na trudu. Imaš aplikaciju balkan ham na google playstore za Android s kartom i popisom repetirora u zemljama bivše Juge.

Via Tapatalk

Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
« Odgovori #5 u: 22 Travnja , 2018, 12:40 »
Da znam da ima ta aplikacija ali nije baš toliko točna zato sam odlučio napraviti svoju

*

Offline Antun

• *
  • 1116
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #6 u: 22 Travnja , 2018, 13:09 »
Nema baš greške što se tiče frekvencija i subtonova...
9A3AZY
Iskreno veseliti se svakom čovjeku može jedino ljudožder...

*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
« Odgovori #7 u: 22 Travnja , 2018, 13:48 »
Nema baš puno grešaka app je sasvim uredu ali neki repetitori nisu ni ucrtani ili su stavljeni da ne rade tako npr. 1a je stavljen da ne radi i da nema subton a ima od 173.8

*

Offline Antun

• *
  • 1116
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #8 u: 22 Travnja , 2018, 14:58 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

ima i ova karta repetitora--- i ova...

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

i  tvoja... e sad koja je najtočnija od tih?
9A3AZY

*

Offline Marin

• 231
  • 0
« Odgovori #9 u: 22 Travnja , 2018, 15:13 »
Sto su ove "munje" ucrtane na karti pod nazivom "gateway net"?

*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
« Odgovori #10 u: 22 Travnja , 2018, 16:22 »
To su ti gatewayi koji emitiraju na internet serveru kao frn client i echolink a i na radijskoj frekvenciji

*

Offline Marin

• 231
  • 0
« Odgovori #11 u: 06 Svibnja , 2018, 20:11 »
To su ti gatewayi koji emitiraju na internet serveru kao frn client i echolink a i na radijskoj frekvenciji
Mozes mi malo pojasniti cemu to sluzi?

*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
« Odgovori #12 u: 07 Svibnja , 2018, 23:00 »
Služe zato kako bi se u slučaju neke nepogode ili neke vježbe mogli ostali gradovi spojiti na neki repetitor koji je udaljen puno daleko te tako prenijeti informacije

*

Offline Marin

• 231
  • 0
« Odgovori #13 u: 08 Svibnja , 2018, 00:28 »
Služe zato kako bi se u slučaju neke nepogode ili neke vježbe mogli ostali gradovi spojiti na neki repetitor koji je udaljen puno daleko te tako prenijeti informacije
Aha, a na karti su prilozene i frekvencije od te "munje". Upisem frekvenciju i kod i spojim se? I tko to smije koristiti, jesu li to radio klubovi ili neke sluzbe?

*

Offline Antun

• *
  • 1116
  • 11
  • 9A3AZY
« Odgovori #14 u: 08 Svibnja , 2018, 07:54 »
Ako je spojeno na server može se komunicirati preko interneta ili...?
9A3AZY

*

Offline Preppy

• *
  • 4823
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #15 u: 08 Svibnja , 2018, 10:32 »
Super karta! Odkud ti podaci za RV46 STRAHINJČICA ?
Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline 9alpha

• 245
  • 8
« Odgovori #16 u: 09 Svibnja , 2018, 07:18 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi to koriste rmzo-radiomreža za opasnost i srvks - sustav radio veze u kriznim situacijama a sad ne znam dali mogu koristiti radioamateri koji nisu članovi rmzo ili srvks-a
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi da znači ti pričaš naprimjer preko frn client i ovi na stanicama te čuju
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi hvala Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Frosty

• 147
  • 4
« Odgovori #17 u: 31 Svibnja , 2019, 08:46 »
Još jedna karta...

*

Offline Marin

• 231
  • 0
« Odgovori #18 u: 31 Svibnja , 2019, 14:40 »
Sramota sto Zadar nema vise VHF ili UHF radio amaterski repetitor. Bio je na Ugljanu na tvrdjavi sv. Mihovil. Ali kauzu da je u njega udario grom i da nakon toga vise nije proradio. Prije 15 dana na Ugljanu postavljen je novi TV repetitor visine 85m. Nesto juznije od tvrdjave gdje su prije nalazile se tv antene, antene za mobitele i sl. Bilo bi odlicno da na novi toranj postave radioamaterski odasiljac. Ali mislim da od toga nema nista.
« Zadnja izmjena: 31 Svibnja , 2019, 14:45 od Marin »

*

Offline Preppy

• *
  • 4823
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #19 u: 31 Svibnja , 2019, 14:44 »
Ma da. Pričaj mi. Jedini DMR repetitor na sjeveru je u centru ZG negde. Ja moram preko Slovenskog pričat s Hrvatskom.

Via Tapatalk