Zmije

• 66 replies
  • 5892 views
*

Offline Antun

• 933
  • 8
  • Spol: Muški
  • 9A3AZY
Odg: Zmije
« Odgovori #60 u: 13 Lipanj , 2019, 07:12 »
Pa jbt kaj radiš? Održavanje hidroelektrana?
Imam super ideje al mi psihijatar ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Offline Frosty

• **
  • 97
  • 4
« Odgovori #61 u: 13 Lipanj , 2019, 08:38 »
Telekomunikacije

*

Offline Antun

• 933
  • 8
  • 9A3AZY
« Odgovori #62 u: 13 Lipanj , 2019, 08:50 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Telekomunikacije

Pa super je to posel
Imam super ideje al mi psihijatar ne dozvoljava da ih ostvarim.

*

Offline Frosty

• **
  • 97
  • 4
« Odgovori #63 u: 13 Lipanj , 2019, 08:52 »
A moj Antiša...nekad da, nekad ne. Al ajde, većinom je ok.

*

Offline poljičanin

• *
  • 2008
  • 20
« Odgovori #64 u: 16 Lipanj , 2019, 00:28 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Ja sam tri puta imao po jednog mladog poskoka u stanu i plazio je slobodno jednostavno slicno macki nadje svoje mjesto gdje se sklupca i spava .. Nakon par mjeseci bi ih pustio obicno su to bili mladi kojima je mater neki idiot zatukao ... Pokok je inace trom tako da i ako ga vidite i ne puse mozete mu i nogu lagano postavit preci ce je ili zaobic i napast ce jedino ako ga idete nervirat ili napadat  s tim da je upitno i kad krene grist kad ce pustit otrov. Tu kod mene ima dosta ridjovki koje su poput zena neurozne i vrlo lake na ugrizu za razliku od poskoka tako da cesto mozete cut kako muzevi tu svoju zenu nazivaju ridjovkom. Po meni je zmija korisnija od vecine ljudi i kad netko je ide zbog straha ili idiotizma napadat i ubijat ja bi takvom idiotu prije presudio i imao sam nekoliko takvih susreta buduci da dok je imunoloski zavod bio na vrhuncu snage bilo unosno lovit otrovnice i prodavat otrov smo to preko ljeta znali radit. Oni koji imaju vrtove svoje znaju koliko su zmije dobrodosili gosti u njima pogotovo kao sto je crni gad.. Niti jedna zmija ne moze bit pokvarena i opasna kao covjek pa opet ne ubijamo ljude svaki dan a vi strasljivci pokusajte pobijedit svoj strah ili barem se educirat o zmijama jer nisu toliko strasne ...

Prije koji dan, na vrtu (ako tako mogu nazvati taj komad surog kamena, nešto sitno zemlje i škrte vegetacije) mi se pojavio poskok. Vjerojatno bih ga ubio, ali nisam imao pri ruci nikakav štap, dok sam našao kamen, on se izgubio. U tom vrtu igraju se klinci od 3 - 10 godina. Mene samog nije nešto briga za poskoka, znam kako se ponašati u njegovom staništu i poštujem ga, poštujem i pravila. Ali s obzirom na klince koji se tu igraju, imam dužnost tu njihovu igru učiniti sigurnom. U izboru između poskoka i dijeteta, uopće nemam nikakvih moralnih dvojbi. Tko da sam ovih dana u vrtu sa štapom.

*

Offline outsider76

• **
  • 82
  • -2
« Odgovori #65 u: 16 Lipanj , 2019, 01:43 »
Mogu razumijeti to sa djecom kao i strah prema njemu no ja bi radje uklonio zivotinju ako je moguce nego zatukao no ovisi koliko je isto moguce sto brze obaviti. Vrucine su naglo postale paklene pa susret sa zmijama posvuda nije za cudit ipak se treba pazit.  Svako malo naletim na ridjovku vikendom  i da sam svaku ubio imao bi dosta koze za cool papuce i usput bi se najeo. Srecom pa nismo Australija tamo se ne zna sto te sve nece ubit kod nas bar ne moramo na sve pazit, a uostalom jedan poskok ne cini proljece ...

*

Offline poljičanin

• *
  • 2008
  • 20
« Odgovori #66 u: 30 Lipanj , 2019, 20:18 »

U Istočnoj hercegovini izgleda najezda poskoka, vruće je i treba biti oprezan u njegovom staništu.