Kuhala za podgrijavanje konzervi

• 25 replies
  • 2858 views
*

Offline Neven

• *
  • 4
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Kuhala za podgrijavanje konzervi
« Odgovori #20 u: 11 Listopada , 2019, 13:58 »
Koristio sam ove koje su na njuškalo, stvarno gore tri sata, grijao sam i šator sa njima, uglavnom jako sam zadovoljan, jedino što sam ih kupovao u American shopu po 12kn a sada vidim da se mogu nabaviti za duplo manju lovu.

*

Offline FrankyRC

• 203
  • 2
« Odgovori #21 u: 11 Listopada , 2019, 19:42 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Pogledao sam konzerve u kutiji i ni jedna nema takav lim. Mozda se može kupiti konzerva sa limom. Pogledat cu. Nije mi palo na pamet to potražiti ali jedno bi trebalo biti pored drugog. Ništa nisam vidio. Pogledat ću opet.

Hvala na ponudi za lim. Prihvaćam. Jedan je dovoljan. Ali, nebi da mi šalješ. Tako nešto nemože proći bez pive.

JA sam to postolje za konzervu radio par puta od konzerve mesnog doručka. Možeš i ti probat , trebaju ti samo škare za lim.

*

Offline worbrc

• *
  • 144
  • 4
« Odgovori #22 u: 13 Siječnja , 2020, 22:57 »
Možda sam stavio pod krivi topic. Neznam

Nikad nisam koristio ovako nešto pa da čujem mišljenje. Koliko bi koštalo napraviti ovakav komad?
R0, S17, S20, S22, SU20, 9A0UZZ, PMR3, PMR8
JN75XT

*

Offline poljičanin

• *
  • 2260
  • 21
« Odgovori #23 u: 14 Siječnja , 2020, 13:28 »
Zanimljivo i jednostavno rješenje sa svojim prednostima i manama, kao i sva ostsla riješenja.

Prednosti:
- relativno lagana i jednostavna konstrukcija
- gorivo je svugdje dostupno i besplatno
- konstrucija plamen donekle štiti od vjetra i koncentrira toplinu na željeno mjesto.

Mane:
- po kiši i snijegu nemaš dostupnog goriva
- za primorje, ovakav otvoreni plamen i iskrice, u sezoni požara su jako opasni
- relativno dugo hlađenje peći

*

Offline Preppy

• *
  • 4812
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #24 u: 15 Siječnja , 2020, 11:05 »
Nakon nekoliko takvih pečnica na grančice, mogu reći da je to totalno sranje. Rajše zapikneš 3 grane u zemlju, na vrh staviš konzervu a odozdola zapališ neku vatru.
Ove male pečnice su totalna gnjavaža, em ne gori prav, em moraš stalno gurat grančice nutra, em se dimi i čađi, ... rajše si kupi neki ezbit i par tableta i to je to.
Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |

*

Offline Preppy

• *
  • 4812
  • 24
  • 9A5ALX
« Odgovori #25 u: 15 Siječnja , 2020, 11:10 »
Kad smo vec kod toga kako napravit, kolega Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi je slozio nesto slicno sa stvarima dostupnim kod nas:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Strastveni ljubitelj ludih ideja. |Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi |