Vunena deka

• 35 replies
  • 5121 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• 1056
  • 11
  • Spol: Muški
Odg: Vunena deka
« Odgovori #20 u: 26 Listopad , 2016, 21:39 »
Ja sam nabavio jednu...tj pronasao ju kod stare... 100% vuna... Jedino sam sjedio pokraj vatre ogrnut njome i sjedio na njoj... Spavao pokriven njome jos nisam...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Preppy

• *
  • 4594
  • 24
« Odgovori #21 u: 26 Listopad , 2016, 21:52 »
Puno ponuda daje vunenu deku koja ima 20 posto polijestera. Koliko se to osjeti?

Via TapaTalk

Strastveni ljubitelj ludih ideja.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 1056
  • 11
« Odgovori #22 u: 26 Listopad , 2016, 22:01 »
To ti ne bih znao reći...ali sumnjam da se previse osjeti,jedino u gramima... Sumnjam da ce ti to odmah progorjeti od žara iz vatre...ipak je to samo 20%...

Jesi probao potražiti iskustva onih što prave kaubojske bedrollove?? Oni koriste vunene deke,pa ima ih vjerovatno nekih da su probali i te s 20% poliestera...

*

Offline Preppy

• *
  • 4594
  • 24
« Odgovori #23 u: 24 Studeni , 2016, 17:42 »
Konačno vunena deka našla i put meni

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Samo smrdi ko vrag, luftam ju vani. Obrađena sredstvom protiv moljaca. Sad neznam jel da ju baciktu vešmašinu il rađe z kemijsko...

Zanimljiv video o spavanju sa vunenom dekom:

Via TapaTalk

*

Offline Preppy

• *
  • 4594
  • 24
« Odgovori #24 u: 24 Studeni , 2016, 17:55 »
Ruksak iz vunene deke, minimalizam.

Via TapaTalk

*

Online Gorštak

• 3451
  • 12
« Odgovori #25 u: 24 Studeni , 2016, 18:39 »
50 kn u kemijskoj .. ja svoju dal

Btw bas kad sam bil sad u Vukovaru u bolnici,zagledal se u deke vunene, bilo vise modela ... evo i slike

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Pipal sam ih i puno su ugodnije na dodir nego moja,moja je ona bas pikava ko za konje pokrivat hmm

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 1056
  • 11
« Odgovori #26 u: 24 Studeni , 2016, 18:43 »
Ako ne pikaju,to su onda one s mješavinom...
Može i u perilicu,imas program za vunu...

*

Offline SurvivalPrepper

• 142
  • 2
« Odgovori #27 u: 24 Studeni , 2016, 19:05 »
 Da li bi ta deka mogla poslužiti kao underblanket na hammocku da ima efekta. Vidio sam na YouTubeu ali nemogu naći video neku tkaninu koju je omotao hammock i sebe zajedno.

*

Online Gorštak

• 3451
  • 12
« Odgovori #28 u: 24 Studeni , 2016, 19:38 »
Kad bi ju mogo nekako.ucvrstit ispod mislim da bi mogla posluzit

*

Offline Bushcraft Wolf

• 1056
  • 11
« Odgovori #29 u: 24 Studeni , 2016, 21:43 »
Može...ima na youtubu video kako lik pravi underblanket od nje...jedina mana težina... Najbolje homemade rješenje ti je vreća za spavanje koja ima patent po sredini,može poslužiti i ona koja ima bočno patent, bez kapuljače..dolje se rašije da ostane i dolje i gore otvorena,ponovo porubi,ali se dolje doda bungee cord...i eto ti underblanket...sto jeftinija vreća,jeftiniji underblanket...

*

Offline Preppy

• *
  • 4594
  • 24
« Odgovori #30 u: 25 Studeni , 2016, 09:01 »
Sama veličina i volumen deke i težina su neprikladna za underblanket. Rađe uzmi neku jeftinu vreću kao što je već ovdje navedeno pa skombiniraj nešto.

*

Online Gorštak

• 3451
  • 12
« Odgovori #31 u: 25 Studeni , 2016, 10:16 »
Ovo je tema o vunenim dekama,o hamokima i pripadajucoj opremi raspravljajte u za to predvidjenoj temi ... hvala

*

Offline Preppy

• *
  • 4594
  • 24
« Odgovori #32 u: 10 Rujan , 2017, 23:17 »
Kako oprati vunenu deku? Neda mi se ju nosit u kemijsko. A malo mi bed da ju ne sjebem... jel se to može u perilici na programu za vunu oprati?

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

*

Online Gorštak

• 3451
  • 12
« Odgovori #33 u: 11 Rujan , 2017, 21:07 »
Ne, nebudi ljen i protegni noge do praone i plati 30-50 kn kolko vec ... nikad ju doma nebus opral ko oni u praoni ... ujutro odneses popodne pokupis suhu u vrecici i amen

*

Offline Preppy

• *
  • 4594
  • 24
« Odgovori #34 u: 12 Rujan , 2017, 18:57 »
Ma nisam ljen al nebum za svako pranje trčao u kemijsko...
Oprao sam ju danas na programu za vunu sa hladnom vodom i deterđentom za fino i osjetljivo rublje.
Smrad ovog sredstva protiv moljaca i dalje ima ali manje. Nakon pranja sam ju stavio u sušilicu na program za vunu i sve pet. Sad se još lufta vani ali mislim da budem moral još jednu turu oprat sa isperem taj smrad....

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 4594
  • 24
« Odgovori #35 u: 13 Rujan , 2017, 11:14 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Pranje u perilici na programu za vunu je super stvar, ali susenje na programu za vunu bas i nije. svejedno se stisne od toga. Susi na balkonu na striku i bude super. tak ja...

Nije se stisla od programa za vune  :D I jos sam si mislio jel da uzmem vunu il osjetljivo rublje za susenje. Ali imal sam srece  :fucka: Jos se lufta na balkonu, ali smrad ostaje.
Jos cu ju jednom oprati sa vise deterdzenta ako bu dalje smrdela ide na kemijsko.