Plinske kartuše sa navojem

• 43 replies
  • 4808 views
*

Offline halflife

• *
  • 8
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Plinske kartuše sa navojem
« Odgovori #40 u: 10 Siječanj , 2018, 20:20 »
Ovisi kakvo kuhalo imaš. Ako nije neko, savjetujem ti ovo koje ja imam za 5$ i kartuša u iglu sporta za 35kn. Ovako će te samo adapter koštati skoro 200kn sa poštarinom sa amazona. Nažalost, nema ga po ebay-u, jer očito nije tražena roba pa ga kinezi nisu prekopirali za siću.

*

Offline Human

• **
  • 52
  • 0
« Odgovori #41 u: 10 Siječanj , 2018, 21:57 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Ovisi kakvo kuhalo imaš. Ako nije neko, savjetujem ti ovo koje ja imam za 5$ i kartuša u iglu sporta za 35kn. Ovako će te samo adapter koštati skoro 200kn sa poštarinom sa amazona. Nažalost, nema ga po ebay-u, jer očito nije tražena roba pa ga kinezi nisu prekopirali za siću.
Eh, osim kuhala imam i ovaj roštilj:
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Sviđa mi se i ne bih ga se htio riješiti.

*

Offline Gorštak

• 3354
  • 10
« Odgovori #42 u: 16 Siječanj , 2018, 00:21 »
Uspješno napunjena, isprobano po uputama kolege Halflifea  :thumbs: hvala drug  :pivo: ... na zalost kasno sam se sjetio, pa nisam foto dokumentirao

imam primusove kartuse, veliku i malu .. pa ovu malu vecinom nosim na haykanje kad idem .. a relativno brzo se potrosi, jel stalno nakuhavam nekaj

*

Offline halflife

• *
  • 8
  • 0
« Odgovori #43 u: 05 Veljača , 2018, 15:09 »
Jučer sam pokušao napuniti sa polupraznom plinskom bocom. Kartuša je imala još oko 100g plina unutra ( od 300g ). Punjenje je išlo jaaaako sporo. Niti ispuštanje plina nije smanjilo tlak. Onda sam je ostavio na -17° u hladnjak sat vremena. Napunila se za doslovno 30s, 200g. Idemo dalje....