Dinara 2016

• 21 replies
  • 1329 views
*

Offline Preppy

• *
  • 4476
  • 23
  • Spol: Muški
Odg: Dinara 2016
« Odgovori #20 u: 02 Svibanj , 2019, 09:55 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Do PD Brezovac se moglo sa autom prije (istina ne baš sa svakim jel je put na mjestima bio dobro razrovan, al bilo koji povišeni il terenac je bez ikakvih problema stizao) od Bezovca cesta (makadamski put) nastavlja prema BIH, tako da se nekih 45min ispod vrha moglo stič gdje se odvajala pješačka markacija.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Sad sam prevrtio slike i vidim da ima i običnih auta oko Brezovca. A ova slika je otprilike na pola puta od Brezovca do vrha, Markacija se odvaja tačno iza ovoga Bora (Bor maskira sliku :-) )

Citao sam da na putu do brezovca ima jedna piknik tocka, de je klup i stol (betonski?). Do tamo je cesta navodno uvijek u redu za svaki cestovni auto i od tamo do kuce je oko 5-6km.
Strastveni ljubitelj ludih ideja.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi | Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline FrankyRC

• **
  • 64
  • 1
Odg: Dinara 2016
« Odgovori #21 u: 02 Svibanj , 2019, 20:20 »
tako nekako, i sa toga "parkinga" vode još neke markacije prema vrhu. Meni je taj makadam do Brezovca bio užasno dosadan, ono nikad stič. Pa ako misliš hodat, rađe neku drugu stazu odaberi. A i mislim da je to najduži put do vrha