Svjetiljke općenito

• 6 replies
  • 1991 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 2515
  • 24
Svjetiljke općenito
« u: 29 Travnja , 2016, 20:32 »
Dakle, prošlih tjedana sam boravio pod šatorom i pored toga što sam ponio čitavo kolekciju lampi (jednu i zaboravio, onu najvažniju): dvije naglavne i dvije ručne. I znate što se pokazalo: nedovoljno. Za šator. Nedostajala mi je jedna neusmjerena svjetiljka, onako, fenjerskog tipa.

Nešto ovakvo:
GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Nema tu zahtjeva za nekom snagom, težinom ili robusnosti, samo jedna mala, lagana lampa, koja će dovoljnim svjetlom osvjetljavati čitav šator i pri tom neće smetati svojom snagom. Bilo kakav kinez tu dolazi u obzir. Samo da nije pogonjena dugme-baterijama.

*

Offline zvonjola

• 685
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Svjetiljke općenito
« Odgovori #1 u: 29 Travnja , 2016, 20:44 »
Ja koristim osim homemade svijeća ovakvu usb lampu u obliku žarulje sa 10 ledica koju napajam sa powerbanka.Mogu reći da je odlična,sada pikiram ovu solarnu napuhavajuću sa drugog linka.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline poljičanin

• *
  • 2515
  • 24
« Odgovori #2 u: 29 Travnja , 2016, 21:02 »
Zanimljivo. Ovu na napuhivanje malo ispušeš i možeš je koristiti umjesto jastuka.

*

Offline worbrc

• *
  • 199
  • 4
« Odgovori #3 u: 21 Siječnja , 2021, 12:44 »
Znam da sam vjerojatno off topic ali da ne otvaram novu temu. Vjetojatno je vec netko ju otvorio ali nemogu naci.

Ima li kakva svjetiljka za bicikl a punjiva iz usb? 18650 clanak ili tako nesto. Biciklisti, pomagajte
R0   S17   9A0USA

*

Offline Miroslav kadlec

• **
  • 16
  • 0
« Odgovori #4 u: 23 Siječnja , 2021, 01:27 »
 Mozda nisam razumio pitanje, ali sad je skoro svaka biciklisticka svjetiljka punjiva na USB. Posebno prednja.

*

Offline poljičanin

• *
  • 2515
  • 24
« Odgovori #5 u: 25 Siječnja , 2021, 15:20 »
Ima li više uopće svjetiljki za bicikl na dinamo? Istina, jesu bile slabije pouzdane, ali su uvijek bile na raspolaganju.

GOSTI NE VIDE SLIKE, Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline Nik

• *
  • 356
  • 4
« Odgovori #6 u: 25 Siječnja , 2021, 16:25 »
Ima, samo sto je dinamo sada integriran u prednjoj nabi.