Tetris Challenge

• 25 replies
  • 2296 views
*

Offline Nik

• *
  • 356
  • 4
  • Spol: Muški
Odg: Tetris Challenge
« Odgovori #20 u: 24 Studenoga , 2019, 12:20 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Zadnjih dana baš gledam ubost na kojem popustu neke sa ovim Black Diamond rješenjem. Kad malo prokontan koliko sam ove godine potrošio na opremu žena bi me zadavila, sreča nisam oženjen :-) A sve kupljeno sa razlogom jer je star oprema dotrajala i neupotrebljiva više.

Ja vec godinu dana i nesto sitno, malo po malo obnavljam opremu, obucu i obleku, i ovaj tjedan sam mislim zavrsio sa tim planiranim troskom, i to sa kupnjom Jack Wolfskin tehnickih hlaca. Sve je pokupovano na debelim popustima - unatoc tome, zena naravno rogobori  :D

Evo ti dvije dobre alternative osjetno jeftinije od Black Diamonda:
1. Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi - cista kopija mojih stapova, upola jeftinija, imao sam ih u rukama i nemam primjedbi na iste, sa siskama (popustom) su 262kn

2. Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi, jos 7 dana su na BF akciji po cijeni od 169kn Te nisam imao u rukama ali sam nakratko skicnuo njihov model ispod ovog, na prvu su OK, malo im je njeznija bas ta kopca u odnosu na moje BD - ali te pare vrijede sigurno.

[edit]...evo i 3. alternative
Meni je za oko zapeo njihov Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi model. Nisam dugo stapove kupio  :D  Cifra:289kn
« Zadnja izmjena: 24 Studenoga , 2019, 12:27 od Nik »

*

Offline FrankyRC

• 243
  • 3
« Odgovori #21 u: 24 Studenoga , 2019, 13:39 »
jel ovo na dnu štapova samo zaštitni čep il je dno tako ravno valjkasto? Meni baš treba špic na dnu, radi terena na kojem se krečem

*

Offline Nik

• *
  • 356
  • 4
  • Spol: Muški
« Odgovori #22 u: 24 Studenoga , 2019, 18:20 »
To ti je zastita da stapovi ne lupaju kad se koriste na asfaltu, znaci skines i bacis u smece...iako, vidio sam ja ekipu s time i po brdima  :D

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline FrankyRC

• 243
  • 3
« Odgovori #23 u: 24 Studenoga , 2019, 18:54 »
pitam jel sam imao u ruci i štapove kojima je takvo dno i ne može se skinuti.

*

Offline poljičanin

• *
  • 2515
  • 24
« Odgovori #24 u: 24 Studenoga , 2019, 20:16 »
Ako ću proći dio puta po asfaltnoj cesti, onda stavim taj gumeni nastavak, daleko je ugodnije za ruku, a i manje klapa.

*

Offline FrankyRC

• 243
  • 3
« Odgovori #25 u: 24 Studenoga , 2019, 21:33 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Ako ću proći dio puta po asfaltnoj cesti, onda stavim taj gumeni nastavak, daleko je ugodnije za ruku, a i manje klapa.

Zadnje teleskopske štape kad sam kupio ( a bilo je to prije poprilično) sa njima su došli male kapice od prozirne plastike sa kojima se nije moglo hodati ni u kojem slučaju. A sad su evolvirale u ove sa kojima možeš hodati. Štape bi uvjek nosio na asfaltu il betonu u ruci il na rusaku, jel me užasno živcirao zvuk, a i nabijalo je ruke kako je svaki korak isti jel je sve jednolično. Jednom sam probao prijateljeve štape sa amortizeron, brzo sam mu ih vratio. Imao sam osječaj non stop da je štap popustio i da se smanjiva :-)