Lovačke kamere

• 3 replies
  • 900 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 2529
  • 24
Lovačke kamere
« u: 08 Ožujka , 2021, 22:04 »
Nemam iskustva s lovačkim kamerama, pa ako neko ima, bilo bi mi drago da prenese iskustva.

Povod zašto mi treba je bizaran: zbog radova u kanjonu Cetine, na dulje vrijeme će zatvoriti cestu koja povezuje grad Omiš s njegovom zagorom, odnosno mojim srednjim i gornjim Poljicima. Kao zamjenu će uvesti brodove koji će zaobilaziti gradilište, ali meni to ne odgovara. Zbog toga upravo nabavljam jednu čudnu brodicu za prijelaz rjeke gdje meni odgovara, a koju namjeravam držati na osamljenom mjestu. Zato bi kao zaštitu stavio lovačku kameru, nije nešto, ali bolje nego ništa...

*

Offline Gregi

• *
  • 7
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Lovačke kamere
« Odgovori #1 u: 27 Travnja , 2021, 15:00 »
Ne znam da li je protiv pravila, ali proguglaj OBRT LAKO, iz Poreča. Cijene su takve kakve jesu, ali nakon prodanih 35 komada, sve i dalje rade. Pazi da li kamera ima mogućnost slanja na mail ili nema. Na svakoj piše u opisu. Dobiješ jamstvo, račun, sve po PS-u. Rade odlično.

*

Offline poljičanin

• *
  • 2529
  • 24
« Odgovori #2 u: 30 Travnja , 2021, 21:34 »
Igrom slučaja, ne baš lijepog slučaja, domogao sam se automobila koji mi služi za prijevoz s druge strane gradilišta, pa mi je otpala ova kombinacija.

*

Offline poljičanin

• *
  • 2529
  • 24
« Odgovori #3 u: 30 Travnja , 2021, 22:14 »
Svakako, zahvaljujem na trudu.