Priručnik za preživjele

• 3 replies
  • 709 views
*

Offline BanovinaMan

• **
  • 17
  • 0
  • Spol: Muški
Priručnik za preživjele
« u: 15 Travnja , 2020, 23:27 »
Upravo čitam navedenu knjigu,na prvom sam poglavlju tek ali je zanimljiva i korisna. Kupio je u ofertisimi za svega 12 kn. Dali je netko od vas pročitao istu,i kakvo ima mišljenje?
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline poljičanin

• *
  • 2529
  • 24
Odg: Priručnik za preživjele
« Odgovori #1 u: 16 Travnja , 2020, 03:33 »
Išao sam baciti pogled na tu knjigu, ali je nisam našao u pdf-u.

Pronašao sam ovo, jako čudnja knjiga, samo sam površno bacio pogled, ima, na prvi pogled korisnih stvari, ali mislim da ču je morati čitavu prolistati kako bi zaključio o čemu se radi:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Taj "Priručnik za preživjele", koliko je to stranica?

*

Offline BanovinaMan

• **
  • 17
  • 0
« Odgovori #2 u: 16 Travnja , 2020, 09:58 »
Knjiga je 367 stranica. Steta sto ne radi ofertisima mogo bi je dobit za cijenu jedne kave. A ovo što si skinuo je knjiga od našeg Roberta Markovčića zvanog Moko iz Svetog Đurđa.
Napravio je odličan posao. Njegova knjiga ima oko 800 stranica. Čovjek zna znanje. Sve su njegovi crteži u knjizi. Knjiga se opširno bavi čovjekom i njegovim opstankom. Vjerovatno mnogi znate za njega. Ima i svoja dva jako dobra youtube kanala.

*

Offline stanky069

• *
  • 1128
  • 11
« Odgovori #3 u: 16 Travnja , 2020, 10:55 »
Meni je bilo dosta da pročitam uvod Mokove knjige pa da mi bude dosta.

Svaka njemu čast,ali započeti knjigu s takvim proserima koji nemaju veze sa opstankom, preživljavanjem niti sličnim temama jojim se dotični bavi...pametnom dosta.

Možda se vidi da u knjizi da ima znanje,ali nakon uvoda gdje sam vidio o kakvom tipu osobe se radi nemam ju želju dalje čitati.
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...