Konzum akcija NES outdoor oprema

• 8 replies
  • 876 views
*

Offline Gregi

• *
  • 7
  • 0
  • Spol: Muški
Konzum akcija NES outdoor oprema
« u: 27 Travnja , 2021, 15:08 »
Ako netko ne zna slučajno, prilažem sliku šta nude. Ruksak i torbu za struk sam kupio i nisu lose za te pare.
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi ILI Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi!

*

Offline MarkoG29

• *
  • 34
  • 0
Odg: Konzum akcija NES outdoor oprema
« Odgovori #1 u: 27 Travnja , 2021, 21:26 »
Kakva je kvaliteta izrade?

*

Offline Gregi

• *
  • 7
  • 0
« Odgovori #2 u: 27 Travnja , 2021, 22:30 »
Za tu lovu odlicno. Evo link kod slovenaca sa opisom

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
« Zadnja izmjena: 27 Travnja , 2021, 22:46 od Gregi »

*

Offline poljičanin

• *
  • 2467
  • 24
« Odgovori #3 u: 30 Travnja , 2021, 22:07 »
Sa stajališta nekog s određenim iskustvom, trebao bih reći: to je smeće.

Sa stajališta nekog ko je više opterećen propagiranjem odlazaka u prirodu, jer smatram kako je to dobro za psihičko i fizičko dobro moje nacije, kažem: ovo je izvrsno!

Često puta, mi koji smo dugo na ovakvim specijaliziranim forumima, znamo pretjerati s fokusiranjem na detalje i kritizirati i ono što je generalno jako dobro. A, zapravo, radimo medvjeđu uslugu i sebi samima i svima noima koji čitaju to što napišemo.

Zapravo, smatram kako uopće nije dobro krenuti s profesionalnom opremom. Najbolje se uči na vlastitim iskustvima. Kupiš loš komad opreme i na njemu naučiš kako bi trebao funkcionirati dobar komad opreme.

Drugi je problem i to što neko ko čita što pišemo može shvatit kako u planinu/prirodu ne možeš otići bez opreme vrijene makar 10 000 kn. A, zapravo, prije mjesec dana sreo sam neke klince, srednoškolce na Mosoru: školske torbe umjesto planinarskih ruksaka, tenisice iz Lidla umjesto skupih gojzerica, svakodnevna trenerka umjesto goretex odjeće, odsječene grane kao štapovi i boce of Jamnice umjesto skupih boca za vodu. I sretni, s pjesmom u planini, bilo ih je divota za vidjeti.

Zato, za sve početnike: ovo je jako jeftina roba, ne može biti toliko loša koliko je jeftina, dapače, ruksak od 35 litara za 199 kn - najveći problem mu mogu biti loši patentni zatvarači - ima dovoljno dopunskih remena da vam to neće predstavljati problem, a to je izvrstan ruksak za jednodneve izlete. Isto tako, sa više manje svakim komadom opreme - za te novce nudi više nego što košta.

Ne nasjedajte na skupe reklame, stvarni je cilj biti u prirodi. A s vremenom, iskustvom i boljom platežnom moći, doći ćete i do vrhunske opreme, ako Vam bude trebala...

*

Offline poljičanin

• *
  • 2467
  • 24
« Odgovori #4 u: 30 Travnja , 2021, 22:07 »
Krajnji cilj je biti u prirodi i uživati, a često nam se dogodi da od stabala ne vidimo šumu, oprema je nešto što dopunjuje ono glavno, nikako obrnuto.
« Zadnja izmjena: 30 Travnja , 2021, 22:10 od poljičanin »

*

Offline Stranputica

• *
  • 54
  • 0
« Odgovori #5 u: 30 Travnja , 2021, 23:33 »
Ovo je bilo baš osvježavajuće i dobro napisano, potpisujem te u cijelosti.

Poslano pomoču goluba pismonoše

*

Offline poljičanin

• *
  • 2467
  • 24
« Odgovori #6 u: 30 Travnja , 2021, 23:36 »
 :D

*

Offline Gregi

• *
  • 7
  • 0
« Odgovori #7 u: 01 Svibnja , 2021, 19:28 »
Meni za odlazak na Kupu ili malo do šume izvrsno. Stane sve što treba i za početak sam zadovoljan.

*

Offline Gorštak

• 3468
  • 12
« Odgovori #8 u: 29 Svibnja , 2021, 21:29 »
Termosica odlicna kupil malom kad mu bocice muckamo, drzi vrelu vodu 10 sati

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk