Digitalni modovi

• 22 replies
  • 2645 views
*

Offline Marin

• 233
  • 0
Odg: Digitalni modovi
« Odgovori #20 u: 22 Studenoga , 2020, 18:45 »
Ja sam prije vise od pola godine bio kupio AnyTone AT-D578UV PRO FM/DMR, malo se igrao i shvatio da sam bezveze bacio pare. DMR mi je bezveze, a i radio nije niti blizu funkcionalan i jednostavan poput TYT TH-7800 koji mi je ekstra radio, a kosta duplo manje od AnyTonea. Rijetko tko u RH ima takvu "masinu" kao ja koja mi ne koristi. :D

« Zadnja izmjena: 22 Studenoga , 2020, 18:46 od Marin »

*

Offline Marin

• 233
  • 0
« Odgovori #21 u: 22 Studenoga , 2020, 18:57 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Bok ekipa, ima tko code plug za gd-77?
Ja sam na svoj GD-77 sam radio listu. Stavio par repetitora, neke PMR kanale, Brodske, Vatrogasne... Inace taj rucni uredjaj izgleda solidne kvalitete, ali mu baterija sama "curi". Nakon par tjedana ako se uredjaj ne koristi, utedjaj je skroz prazan. Barem moj.

*

Offline Preppy

• *
  • 4890
  • 24
  • Spol: Muški
« Odgovori #22 u: 12 Veljače , 2021, 07:42 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Bok ekipa, ima tko code plug za gd-77?
Ja sam na svoj GD-77 sam radio listu. Stavio par repetitora, neke PMR kanale, Brodske, Vatrogasne... Inace taj rucni uredjaj izgleda solidne kvalitete, ali mu baterija sama "curi". Nakon par tjedana ako se uredjaj ne koristi, utedjaj je skroz prazan. Barem moj.

Imaju kolegi radioamateri moji taj GD77. Kad sam ga vidio znao sam da ga necu kupiti. Najvise me smeta sto nemozes nista u uredaju prilagodit na brzinu nego ga za svaku postavku moras spajat na racunalo.
Ja sam uzeo Anytone UV878 i prezadovoljan sam.