Ruksak KROKO M-100 - 60Litara - OSRH

• 33 replies
  • 2501 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 1688
  • 15
Odg: Ruksak KROKO M-100 - 60Litara - OSRH
« Odgovori #20 u: 19 Listopad , 2017, 13:06 »
Imam hrpu ruksaka, toliko da sam ih počeo dijeliti kada me netko zamoli za posudbu (one koji mi više nisu zanimljivi, dakako). Među njima imam skupih naprtnjača tipa Mammut od 1100 Kn, Ferino od 1200 kn (nisam ih toliko plaćao, ali tolika im je bila tržišna cijena). I sve ih stavljam na jednu stranu, a M100 na drugu, toliko sam i dan danas oduševljen njime.

Moram biti pošten pa reći da nemam nekoliko molle pretinaca/torbica koje bi mogao kačiti po naprtnjačama koje imaju molle sustav, čime bi došao na istu, možda i veću razinu uporabljivosti što se tiče džepova, ali i uporabljivost i ergonomija M100 - to mi je referentna razina u odnosu na koju uspoređujem sve druge ruksake koji mi dođu u ruke.

I još ni jedan nije preskočio postavljenu letvicu.

*

Offline Lakeman

• 887
  • 0
  • Spol: Muški
« Odgovori #21 u: 19 Listopad , 2017, 13:15 »
Ja sam svoj pakirao max do 24 kg. Ono što je meni odlično je to da i sa tim teretom me ruksak ''prati'' pri bilo kojem pokretu ili položaju tijela. Nekako kao da je spojen samnom. Ta egonomija mi je jako vazna. A ja sam isto obozavatelj džepova tak da znam gdje mi se sto nalazi...
U donjem pretincu za cipele ja drzim vrecu za spavanje. Kada dodjem negdje, nakon satora, odmah vadim vrecu da ''diše''.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline poljičanin

• *
  • 1688
  • 15
« Odgovori #22 u: 19 Listopad , 2017, 20:10 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Ja sam svoj pakirao max do 24 kg. Ono što je meni odlično je to da i sa tim teretom me ruksak ''prati'' pri bilo kojem pokretu ili položaju tijela. Nekako kao da je spojen samnom. Ta egonomija mi je jako vazna. A ja sam isto obozavatelj džepova tak da znam gdje mi se sto nalazi...

Pri planinarenju na kršu, kada si uvijek na nekom rubu litice ili stijene, ovo je jako važan element. Imao sam i skupih ruksaka kod kojih se teret manifestirao kao komad želatine, pri naglom trzaju lijevo ili desno imate osjećaj kako vas komad želatine zanosi u stranu trzaja.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 850
  • 10
« Odgovori #23 u: 19 Listopad , 2017, 20:56 »
Jel zna netko ima li razlika u staroj verziji(stara pustinjska šara) i u ovoj novijoj u digitalnom uzorku?? Ili je samo razlika u uzorku??

Poslano sa mog ZTE Blade L5 koristeći Tapatalk

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Lakeman

• 887
  • 0
« Odgovori #24 u: 19 Listopad , 2017, 20:58 »
Jel zna netko ima li razlika u staroj verziji(stara pustinjska šara) i u ovoj novijoj u digitalnom uzorku?? Ili je samo razlika u uzorku??

Samo uzorak. I cijena.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 850
  • 10
« Odgovori #25 u: 19 Listopad , 2017, 21:03 »
Da,vidio sam da ih se da naci i po 400kuna u staroj šari... Možda bih zamijenio Alice Pack,volim ga,ali malo je nezgrapan jer ide dosta u śirinu i dubinu... Pa sad pomalo gledam i razmišljam...

*

Offline Crombat

• 104
  • 0
« Odgovori #26 u: 19 Listopad , 2017, 21:41 »
Odlicno izgleda i super mi je sto je nas uzorak gore, ali mi je i dalje preskup :-/

*

Offline Bushcraft Wolf

• 850
  • 10
« Odgovori #27 u: 19 Listopad , 2017, 21:44 »
A ima ih u starom uzorku od 400kn već...

*

Offline poljičanin

• *
  • 1688
  • 15
« Odgovori #28 u: 19 Listopad , 2017, 22:40 »

Samo uzorak. I cijena.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

Širina pojasa, digitalni imaju širi pojas. Možda ima još poneki detalj, ali ja sam samo ovaj zapazio.

*

Offline CroFoX

• **
  • 22
  • 0
« Odgovori #29 u: 20 Listopad , 2017, 11:07 »
A ima ih u starom uzorku od 400kn već...

Ja ga imam u tom starom uzorku, takozvani DCU

*

Offline Lakeman

• 887
  • 0
« Odgovori #30 u: 20 Listopad , 2017, 11:16 »
Da,vidio sam da ih se da naci i po 400kuna u staroj šari...

Gdje?

*

Offline Bushcraft Wolf

• 850
  • 10
« Odgovori #31 u: 20 Listopad , 2017, 11:34 »
Na fejsu,već par puta...evo ima tip na Njuškalu prodaje dva komada,500kn/kom... Da sam trenutno pri lovo uzeo bih odmah... I ako netko uzme oba,dao bi ih jeftinije možda...

*

Offline Lakeman

• 887
  • 0
« Odgovori #32 u: 20 Listopad , 2017, 13:47 »
ti na njuskalu po 500kn su malo reći rabljeni /izraubani. Nema sanse da nadjes novi po 500kn.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 850
  • 10
« Odgovori #33 u: 20 Listopad , 2017, 13:51 »
Nisam ni pričao o novome...nisam ni na jednom mjestu spomenuo novi ruksak... I još govorim o starom uzorku,koji se već duže vremena ne proizvode,logično je da su bili zaduženi...