Sjcam M20

• 25 replies
  • 1625 views
*

Offline Lakeman

• 886
  • 0
  • Spol: Muški
Odg: Sjcam M20
« Odgovori #20 u: 10 Listopad , 2016, 10:05 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Nedavno sam kupio SJCAM SJ5000 X ELITE 4K i mogu ju preporučiti.
Totalno sam ostal zatečen kvalitetom.
Prvenstveno je kupljena za privatne svrhe dokumentiranja godišnjega i podvodnog zahebavanja.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

E to te pitam! Mi smo odlucili ali nismo imali iskustvo iz prve ruke. Znaci zadovoljan si? Jesi kupio kod nas ili narucivao izvana? Kako je sa garancijom?
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Preppy

• *
  • 3802
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #21 u: 10 Listopad , 2016, 10:27 »
Uz ovakve dobre alternative ne vidim uopce razloga kupnje GoPro-a.

*

Offline Migach

• 149
  • 2
« Odgovori #22 u: 11 Listopad , 2016, 15:44 »

Nedavno sam kupio SJCAM SJ5000 X ELITE 4K i mogu ju preporučiti.
Totalno sam ostal zatečen kvalitetom.
Prvenstveno je kupljena za privatne svrhe dokumentiranja godišnjega i podvodnog zahebavanja.

Link od trgovine je u mojem postu.
Cijena je bila 1180kn.

Gledao sam i na ebayu ali razlika nije neka pa sam odlučio kupiti kod nas da ipak ostane i neka garancija i da imaš kamo otići ako se desi koji problem.

*

Offline Lakeman

• 886
  • 0
« Odgovori #23 u: 11 Listopad , 2016, 15:54 »
 :thumbs:

Jedino sam na Gear best nasao jeftinije.

« Zadnja izmjena: 11 Listopad , 2016, 15:55 od Lakeman »
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #24 u: 15 Listopad , 2016, 00:33 »
Eto...naručen na kraju ipak Eken H9R... Kamera + standardna oprema sto dolazi s njom...daljinski,4 baterije i dva dupla punjača,plus set opreme od 50 dijelova... Remenje za glavu,za prsa,za zglob...selfie stick i masa gluposti jos...sve ukupno 112€... Izaslo malo skuplje nego sam prvo mislio jer sam na kraju uzeo s Amazona,iz službene Eken trgovine...jer Gearbeast prodaje lažnjake,Na Ebayu je vise od pola lažnjaka ili prodaju slabiji model pod imenom boljega...Aliexpress isto... A siguran ne možes biti dok ju ne dobijes u ruke...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #25 u: 17 Listopad , 2016, 18:48 »
Stigla kamerica... I rezervvne baterije...jedino jos nije došao paket s dodatcima...

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...