Sjcam M20

• 22 replies
  • 1970 views
*

Offline Migach

• 149
  • 2
Odg: Sjcam M20
« Odgovori #20 u: 11 Listopad , 2016, 15:44 »

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Nedavno sam kupio SJCAM SJ5000 X ELITE 4K i mogu ju preporučiti.
Totalno sam ostal zatečen kvalitetom.
Prvenstveno je kupljena za privatne svrhe dokumentiranja godišnjega i podvodnog zahebavanja.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Link od trgovine je u mojem postu.
Cijena je bila 1180kn.

Gledao sam i na ebayu ali razlika nije neka pa sam odlučio kupiti kod nas da ipak ostane i neka garancija i da imaš kamo otići ako se desi koji problem.

*

Offline Bushcraft Wolf

• 888
  • 10
  • Spol: Muški
« Odgovori #21 u: 15 Listopad , 2016, 00:33 »
Eto...naručen na kraju ipak Eken H9R... Kamera + standardna oprema sto dolazi s njom...daljinski,4 baterije i dva dupla punjača,plus set opreme od 50 dijelova... Remenje za glavu,za prsa,za zglob...selfie stick i masa gluposti jos...sve ukupno 112€... Izaslo malo skuplje nego sam prvo mislio jer sam na kraju uzeo s Amazona,iz službene Eken trgovine...jer Gearbeast prodaje lažnjake,Na Ebayu je vise od pola lažnjaka ili prodaju slabiji model pod imenom boljega...Aliexpress isto... A siguran ne možes biti dok ju ne dobijes u ruke...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 888
  • 10
  • Spol: Muški
« Odgovori #22 u: 17 Listopad , 2016, 18:48 »
Stigla kamerica... I rezervvne baterije...jedino jos nije došao paket s dodatcima...

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...