Sjcam M20

• 25 replies
  • 1605 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
  • Spol: Muški
Sjcam M20
« u: 08 Listopad , 2016, 21:40 »
Kontam si nabaviti akcijsku kameru...za oko mi zapela Sjcam M20...cijena 100€...popis opreme koja dolazi s njom u toj cijeni -
1 * M20 Sports camera
3 * battery
1 * Waterproof Case
1 * Bicycle Stand
1 * Base 1
1*  Base 2
1 * Clip
1 * Fixed Base
1 * Switch Support 1
1 * Switch Support 2
1 * Switch Support 3
1 * Helmet Base
1 * Ribbon
1 * 3M Adhesive Tape
1 * Data Wire
1 * Manual
1 * Remote watch
1 * Battery Charger

E sad posto sam ja tudum za to...ovo bi mi bila prva akcijska kamera... Može mišljenja??? Ima sta bolje i s više opreme do te love?? Prednost onome "sto manje pare,a što više muzike"...
« Zadnja izmjena: 08 Listopad , 2016, 22:06 od Stanky »
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
Odg: Sjcam M20
« Odgovori #1 u: 08 Listopad , 2016, 21:43 »
 Ili Eken H9R...skoro duplo jeftinija... S njom dolazi -
1 x Ultra HD Sport Camera
2 X Battery
1 x Waterproof Case
1 x Waterproof Case Bracket
1 x Waterproof Case Clip
1 x Bike Bracket
1 x Multifunction Clip
1 x Camera Clip
1 x Helmet Seat
1 x Bandages
1 x Cleaning Cloth
1 x 3M Stickers
1 x USB Cable
1 x Bracket Adapter
1 x Manual
1 x Camera bag
1 x Remote Control

Ne tražim neku bijesnu pilu,vec nesto solidno...Za snimanje gluposti s djecom i naravno bushcraft aktivnosti...
« Zadnja izmjena: 08 Listopad , 2016, 22:45 od Stanky »

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #2 u: 08 Listopad , 2016, 23:16 »
Gledaj da imaju Sonijev senzor/Chip. Fučkaš opremu ak slika za kurac.

Via TapaTalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #3 u: 08 Listopad , 2016, 23:45 »
Sjcam ima Sony senzor...ova Eken ima CMOS... Naginjem vise prema M20,manja je...duža autonomija baterije...vise megapiksela... Ali je i duplo skuplja...

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
« Odgovori #4 u: 09 Listopad , 2016, 03:18 »
Imam Eken H9 i zadovoljan sam s obzirom na cijenu od 40$!Original SJ kamerice su odlične i slove kao konkurencija GoPro kamerama,sad je pitanje koliko ćeš je koristit i za šta ti treba.Ako je misliš koristit povremeno bit ćeš zadovoljan i sa Ekenom.Imaš na mojem kanalu par videa sa Ekenom!

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #5 u: 09 Listopad , 2016, 10:19 »
Može malo vise podataka?? Jel jednostavna za podešavanje,kvaliteta zvuka? Neka kratka recenzija...jer u biti H9R je isti vrag kao i H9,uz podršku za daljinsko upravljanje...i jos poneku izmjenjenu sitnicu...sinoć sam do 1:15h gledao youtube recenzije i usporedbe... Recimo u odnosu na gopro 3,ima mi bolju sliku,življe boje,kad pogledas usporedno snimanje obje... U usporeebi s Xiaomy Yi ima bolji kontrast boja,dok mi se zvuk na Yi čini malo čišći... M20 je opet klasu iznad navedenih...

Gle,koristio bih je često,za snimanje djece...a i počeo bih snimati video uradke za youtube kanal...tako da mogu reci da bih je dosta koristio... Ali ne treba mi nesto pretjerano,necu ju na bajk ili motor  montirati...bitna mi je solidna slika i ok zvuk...
I razlika u cijeni je dupla...za 50€ mogu ubosti H9R s dvije baterije i hrpom opreme,uključujući šok torbicu za nošenje nje i opreme,dodatna baterija je 4$/kom...

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
« Odgovori #6 u: 09 Listopad , 2016, 13:21 »
Eken je jednostavan za podešavanje i za korištenje,zvuk mi se čini ok,ali ne treba očekivat čuda.Nisam puno gledao M20,ali mislim da sve SJcam imaju mogučnost dodatnog vanjskog usb mikrofona (Eken nema tu mogučnost)
Imaš na ovom linku grupu na facebooku za EKEN:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Lakeman

• 886
  • 0
« Odgovori #7 u: 09 Listopad , 2016, 13:57 »
Mi smo se isto odlucili za Sjcam. Model sjcam sj5000x elite 4k . nismo jos narucili.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
"The More You Know, The Less You Carry"  - Mors Kochanski

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #8 u: 09 Listopad , 2016, 14:30 »
Ma ja se dvoumim...gledao sam dosta videa snimanih Ekenom...i ne izgleda lose...možda uzeti nju,pa razliku u cijeni uložiti u dodatne baterije i jos nešto dodatne opreme...

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
« Odgovori #9 u: 09 Listopad , 2016, 18:49 »
Evo ti par slika mog Ekena!
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #10 u: 09 Listopad , 2016, 19:06 »
Ma uzet ću Eken...nakon mase pogledanih  recenzija i video uradaka,zadovoljan sam videnim...

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #11 u: 09 Listopad , 2016, 19:07 »
Meni xiaomi zakon jer možeš sve moguće parametre štelat sa startup skriptima, čak ekspozicije, kontrasti, boje, itd. Ja svoju furam na 35mbit/s.
Imam na svojem yt kanalu nekoliko snimaka s njom. Jedina mana je cijena i moraš pribor kupit posebno.

Via TapaTalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #12 u: 09 Listopad , 2016, 19:14 »
Evo npr:

Meni je zakon dynamic range na tom malom čudu i opće nema noise kad snimaš indoor. Bolje kvalitete nego moj Sony CX220!

Via TapaTalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #13 u: 09 Listopad , 2016, 19:33 »
Pretplaćen sam na tvoj kanal,tako da sam pregledao sve... Ali odbija me to sto se oprema uzima posebno... Ima na Youtubu paralelna usporedba Xiaomi Yi i Eken H9R...lik na bajk namontirao obje i piči... Dok mi slika izgleda bolje malo na H9R,življe boje...barem meni... Zvuk je puno čišći na Yi... Nema pozadinske buke... Ali ipak uzimam Eken...,oprema sto dolazi s njom u kombinaciji s tom cijenom i ok preformansama je previše privlačna...jedino moram uzeti s Aliexpress-a,ne riskira mi se preko Ebaya...Ebay je pun klonova...sto možeš tek skužiti kad ju dobiješ... Na Ali-ju ima manje klonova,a u fedbacku-ovima možeš pročitati jel se radi o orginalu ili klonu...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #14 u: 09 Listopad , 2016, 19:37 »
I samo da te upozorim...žicat cu te za savjete oko obrade videa...hehe

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #15 u: 09 Listopad , 2016, 20:43 »
Samo pazi, kolko para tolko muzike. Nema straha, pitaj

Via TapaTalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #16 u: 09 Listopad , 2016, 20:48 »
A svjestan sam toga...nadam se da ce biti ok... Barem za prvu ruku...dok se ne uhodam,a onda cemo po potrebi nabaviti bolju...

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #17 u: 09 Listopad , 2016, 21:46 »
Ma bude, nisu to loše kamere.

Via TapaTalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #18 u: 09 Listopad , 2016, 21:59 »
A sto sam uspio istražiti,dobre su... Samk treba paziti na klonove,medu njima ima limuna...i imaju problema kad se firmware nadogradi...

*

Offline Migach

• 149
  • 2
« Odgovori #19 u: 10 Listopad , 2016, 09:43 »
Nedavno sam kupio SJCAM SJ5000 X ELITE 4K i mogu ju preporučiti.
Totalno sam ostal zatečen kvalitetom.
Prvenstveno je kupljena za privatne svrhe dokumentiranja godišnjega i podvodnog zahebavanja.