Preppijev put za Gruntovec

• 62 replies
  • 1319 views
*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
Odg: Preppijev put za Gruntovec
« Odgovori #20 u: 31 Listopad , 2016, 12:52 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
...spremnik za 2 jaja...

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Nikad neznas  :fucka:

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #21 u: 22 Studeni , 2016, 09:37 »
Danas stigla konačno vreća za zimu (kasna jesen/rano proljeće). Iako sam bio oduševljen od svoje McKinley, moram priznati da me zadnji overnajt malo zeblo po ramenima. A budući da i želim po zimi ić prespavat u prirodu (jednostavno mi to treba kao balans radnog tjedna za kompjuterom), treba mi vreća u koju se mogu pouzdati 100%.
Sa tom misao sam si naručio Snugpak Softie Elite 3. Prvo sam htio uzet ovu Special Forces ali cijena je skoro dupla kao Softie Elite. Pakiranje je malkice veće od moje McKinley a ide Comfort na -5, extrem na -10 celzija.

*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
« Odgovori #22 u: 22 Studeni , 2016, 11:05 »
Pa kud baš tu najskuplju? :D Odlična je!

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #23 u: 22 Studeni , 2016, 11:21 »
Pa kud baš tu najskuplju? :D Odlična je!

Skupa? Misliš ova Softie Elite?
Upravo sam ju provizorno sprobao u dnevnom boravku. Malo zajebancije s otvaranjem i zatvaranjem jer ima proširenje za toplije vrijeme (napravit ću rivju za sekciju "kombinacije za spavanje" uskoro). Kada je proširenje zatvoreno za hladnije vrijeme, onda je dosta teško izaći van i malo te može primit klaustrofobija haha... Lagano se stavlja u stuffsack i može se nenormalno dobro komprimirat. Čak je manjeg volumena nego moja dosadašnja McKinley koja ide samo do 3C.

*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
« Odgovori #24 u: 22 Studeni , 2016, 15:53 »
Iz UK?Kolika poštarina?

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #25 u: 22 Studeni , 2016, 16:47 »
Postarina 20Eur, vreca 90 Eur

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #26 u: 22 Studeni , 2016, 22:06 »
Nije to nesto puno.. Al je ipak svotica..

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #27 u: 23 Studeni , 2016, 12:47 »
Sverkic moj sverkic.. Jesi teški filozof  :D Mislim u tom cijenovnom ranžu je sigurno jeftina, ide do -5 / -10, relativno malo pakiranje, prozračna ali vodoodbojna, nije teška. Kad razmislim da za te novce u Intersportu dobiš drek, mislim da je dost povoljna.

Lani se sviđa  :D

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #28 u: 23 Studeni , 2016, 13:50 »
Hahaha. A dvoumim se sad između ove i ferrino nightec 600 lite pro koja dodje 899kn i lakse mi je nabavljiva od ove snugpack koju moram zicat nekog da mi naruci. Nemam pojma..

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #29 u: 23 Studeni , 2016, 14:24 »
Hahaha. A dvoumim se sad između ove i ferrino nightec 600 lite pro koja dodje 899kn i lakse mi je nabavljiva od ove snugpack koju moram zicat nekog da mi naruci. Nemam pojma..

Za Snugpak nije frka narucim ti ja na tvoju adresu ako zelis, a ti mi uplatis lovu na racun. Gledam ovu Ferrino, ali nisu mi jasni temperaturni rasponi na njihovoj webstranici  :zbunjen:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #30 u: 23 Studeni , 2016, 14:34 »
Pa imas confort na -5 ja mislim i to ti je granica na kojoj ti nije zima u vreci a xtream ti je granica na kojoj neces dobit hipotermiju dok si u vreci..

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #31 u: 23 Studeni , 2016, 14:36 »
Pa znam, ali daj mi ovo objasni onda:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #32 u: 23 Studeni , 2016, 15:44 »
Imas na igluu ljepse objasnjeno..   

« Zadnja izmjena: 23 Studeni , 2016, 15:49 od ssverko13 »

*

Offline zvonjola

• 609
  • 9
« Odgovori #33 u: 23 Studeni , 2016, 16:01 »
Prva temperatura je maksimalna ugodna,druga je najniža ugodna za žene,treća je najniža ugodna za muške i četvrta je ekstremna

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #34 u: 23 Studeni , 2016, 16:13 »
Kaj se tiče temperature onda ova Ferrino sigurno bolja. Pitanje, jel buš uopće prenoćil u prirodi pod tak niskim temperaturama? Dal u tvojem kraju opće padaju tako nisko temperature. Kod nas u Zagorju, zadnje dvije zime jako rijetko temperatura pala niže od -5... NAŽALOST

*

Offline blinddog

• *
  • 437
  • 14
  • VKV brico
« Odgovori #35 u: 23 Studeni , 2016, 21:20 »
Prva temperatura je maksimalna ugodna,druga je najniža ugodna za žene,treća je najniža ugodna za muške i četvrta je ekstremna
Četvrta je da se oboje smjeste u istoj vreći!!!

Sorry, ali nisam mogao izdržati :fucka:
CB 328CT001
BE SMART - GET PREPARED

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #36 u: 24 Studeni , 2016, 11:07 »
hahahha. ja jos samo istrazujem mogucnosti.. uvjek bolje da ima lufta u temperaturnom rasponu pa ak se slucajno zaletim nekamo da ne zalim zasto nisam uzeo ovu bolju. brat ima slabiju verziju i zao mu je sta nije uzeo bolju. jedino dosla je stara i ne grije ko prije.. sad razmisljam dal uopce kupit. neznam, puno mi je to novaca i nezelim se sje*at..  :zauho:

*

Online Preppy

• *
  • 3910
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #37 u: 24 Studeni , 2016, 11:52 »
Ak već imaš lovu onda uzmi ovu Ferrino , ima bolje temperaturne raspone. Uvijek ti bu tak kad buš kupoval skupu opremu, nadaš se da se ne zajebeš. To je život . Ako ju kupiš u HR onda imaš 2 tjedna pravo vratit. Pa uzmi ju kad bu hladno, nemoj skidat etikete, i isprobaj ju na balkonu il dvorištu kad bu hladno bez da ju zamažeš. Ak ti ne odgovara onda ju vratiš.

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #38 u: 24 Studeni , 2016, 12:02 »
Pametan si ti preppy

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #39 u: 25 Studeni , 2016, 16:18 »
I po tvojoj preporuci sam kupio ovo :) ide testiranje sad...