Tre Cime Di Lavaredo - par fotki

• 3 replies
  • 622 views
*

Offline Silk

• **
  • 17
  • 0
  • Spol: Muški
Tre Cime Di Lavaredo - par fotki
« u: 23 Rujan , 2016, 22:04 »
Pozdrav,

Prije par tjedana smo djevojka i ja umjesto na more pikirali u planine... Dolomiti...
Dosta neplanski i stihijski prvih par dana smo bili u nekom jeftilen apartmanu u Marilleva 1400 i tamo ima u okolici brutalnih vrhova, jezera i šuma i nahodali smo se dosta... Također ima nekih 38km uređene biciklističke staze. Bajkovi su u gepeku. Nikud bez bajkova...

Nakon toga krenuli smo istočno, prema Tre Cime. Htjeli smo rezervirati neku AirBnB varijantu ali nitko nam nije odgovarao na mailove. Btw, talijani su dosta kilavi u vezi wifi-a i slično... nivo '95.
Vozimo mi dalje i sa desne strane prikaže nam se neko lepo jezero i tabla CAMP... Naglo žmigavac udesno i prema kampu. Šator je u gepeku. Nikud bez šatora...

Jezero je Lago Di Dobbiaco. Simpatična ekipa, ful uredan i lijep kamp, kupaone i sanitarije kao u hotelu s 4,5 zvijezdice... Vrhunski... Tu smo kampirali par dana dok nam se krevet na napuhavanje nije pobunio i samoubio se... A u gepeku nemamo podloge za vreće za spavanje. Nikud bez podloge za vreće za spavanje!

Tih par dana dok smo kampirali, ne sluteći krevetove zle namjere, proveli smo uglavnom gore oko vrhova Tre Cime... Dosta je bilo oblačno i na mahove kišovito ali uspjeli smo uhvatiti i par zraki sunca i dočekali da se oblaci smiluju i otkriju vrhove planina...

Prije povratka još smo napravili izlet na Lago di Braies, još jedna lokacija koju fotografi vole silovat :)))

Godinama sam išao na skijanje i bordanje po austriji i francuskoj i uvijek sam se pitao kako alpe izgledaju ljeti. I mislim da je odgovor - Još Bolje :D

Naravno na svim lokacijama smo malo i povijest proučavali i čudili se koliko tisuća ljudi je izginulo u tim alpama što od lavina, što od gladi itd... Danas je na tim područjima stanovništvo mješano. Talijani i Austrijanci koji su se dugo tukli oko tih vrhova sada žive skupa dosta skladno i to je najbogatija pokrajina u Italiji uopće... Siguran sam da to ima veze s austrijskim mentalitetom više nego talijanskim, al možda je baš fora u kombinaciji... Pojma nemam al preporučam apsolutno... Najljepši dio Alpa uopće!!!

Bicikliranje

Vlak za bajkere i hajkere

Passo Paradiso

Noć u kampu

Drama na Tre Cime

Tre Cime di Lavaredo

Tre Cime i Jelena

Lago di Braies

« Zadnja izmjena: 23 Rujan , 2016, 22:18 od Silk »
leather/video/photo/maniac

*

Offline poljičanin

• *
  • 1756
  • 16
Odg: Tre Cime Di Lavaredo - par fotki
« Odgovori #1 u: 24 Rujan , 2016, 16:24 »
Rijetko tko nam se pojavi na forumu u ovako velikom stilu!

Dobrodošao.

*

Online Preppy

• *
  • 3909
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #2 u: 24 Rujan , 2016, 20:02 »
Kako bez karimata na kemping jao  :D Slike su mrak  :kokice: Kako ste nastavili bez madraca?

*

Offline Silk

• **
  • 17
  • 0
« Odgovori #3 u: 24 Rujan , 2016, 20:53 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Rijetko tko nam se pojavi na forumu u ovako velikom stilu!

Dobrodošao.

hvala hvala, ma i meni je friško i veselje to da smo tam bili pa da podijelim s ekipom koja to kuži :D

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Kako bez karimata na kemping jao  :D Slike su mrak  :kokice: Kako ste nastavili bez madraca?

jelda, totalni amateri :D ugl, nastavili smo prema doma hahahah, pognutih glava (al ionak smo planirali bit tamo ravno jedan dan duže...)

tnx!!
leather/video/photo/maniac