Ciklokempanje

• 7 replies
  • 978 views
*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Spol: Muški
  • Družina od vješala
Ciklokempanje
« u: 22 Kolovoz , 2016, 07:51 »
Kao što naslov kaže, do lokacije bajkom, a onda kempanjebi zajebancija. Da li je netko probao i da li ima zainteresiranih?
Enjoy Outdoor...
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Online Preppy

• *
  • 3950
  • 19
  • Osnivač
Odg: Ciklokempanje
« Odgovori #1 u: 24 Kolovoz , 2016, 15:05 »
Prodajem svoj bicikl jer me vratna kraljeznica hebe od posla, ali sam si razmisljao neki trek-bicikl nabavit bas za tak nekaj. S torbama onak sa strane za opremu  :grdiples:

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #2 u: 24 Kolovoz , 2016, 19:00 »
Trekking bike sam kupio pred mjesec dana (imao Konu XC i neko smeće je otuđilo). E, preporodio sam se od onog prokletog montića. Na onome sam imao i zaključavanje vilice i poluslick gume napumpane na skoro 5 bara pa sam se svejedno patio na putu doma (3.2 km lijepog brega), zbog prokletih 26-ica. Ovo čudo ima kotače 28" i po cesti leti, a dobro se snalazi i po blažoj šumi (jedino je malo neudobno sa gumama na 6 bara, ali nema veze). Ni propadanje vilice mi ne predstavlja problem pri vožnji uzbrdo, makar će kad da svoje biti zamijenjena krutom.

Da, da... Bisage su prava stvar. Ja ih imam i upotrijebljene su valjda jednom, a super su. Bočne torbe srednje velike zapremnine, a na njih ide vršna dvostrukog volumena. Još kad je šogor pred koji tjedan išao iz Kt negdje na Unu s biciklima, a ja nisam mogao popizdio sam. U ove bisage bi mi sve stalo bez ikakve potrebe za ruksakom. Ma i ruksak od 20 litara bi strpao u njih, nek se nađe. Valjda će se javit još netko sa sličnim interesima pa se možda i organiziramo. Ja u svakom slučaju planiram ovih dana zapalit na Sljeme bajkom po cesti i negdje opalit piknik u hemoku.

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #3 u: 24 Kolovoz , 2016, 22:24 »
Pazi da od sica vuka je dobis ... haha hrabar si za Sljeme,za prvu ruku odi s busom gore,pa se spusti bajkom dole

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #4 u: 25 Kolovoz , 2016, 07:59 »
Ne znam... Zaletit ću se najvjerojatnije ovaj tjedan pa će bit i neki report.

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #5 u: 26 Kolovoz , 2016, 21:15 »
Lakeman, kad ti stigne hammock idemo se negdje objesit uz kafu i rakijicu, s biciklima il bez njih...  :pivo: :hammock:

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #6 u: 29 Kolovoz , 2016, 06:04 »
Kaj gearbest tak brzo isporucuje robu???

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Online Preppy

• *
  • 3950
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #7 u: 29 Kolovoz , 2016, 08:30 »
Samo tebi neće poslati brzo hahaha

Via TapaTalk