Izrada noža...

• 24 replies
  • 2825 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Izrada noža...
« Odgovori #20 u: 26 Lipanj , 2016, 13:23 »
Evo ih...napokon se zaletio do grada... Noževi su zakaljeni u roštilju,na kamenom ugljenu...jedino nisam imao pećnicu pa sam ih popustao u drugom roštilju s poklopcem,ima ugrađen termometar,temp sam održavao između 180 i 200...ostalo mi je na dva.napraviti jos drške...

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #21 u: 26 Lipanj , 2016, 13:27 »
Moram priznati ovaj čelik hrđa ko lud,dok ga gledas... Patinirao eam ih senfom... Ali jos cu jednom ponoviti mješavinom senfa i octa... Drske na neckerima su neka tanka uzica natopljena ljepilom i omotana oko noža... A ova crna je nekakvo tanko uže,natopljeno ljepilom i omotano te jos dva.puta premazano s ljepilom... Mogu reci da lijepo leži u ruci,iako je otpad,tj taj je napravit od komadica ploce koji je ostao nakon sto sam ostale izrezao...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #22 u: 02 Srpanj , 2016, 20:52 »
Ovaj s crnom drškom sam koristio svakodnevno prilikom kuhanja vecere...i slicno... Testiran je na sirovom mesu,pecenom mesu,slanini...raznom povrcu i vocu... Mogu reci zadovoljavajuci drzi ostrinu... Lijepo lezi u ruci...dobio je i ime...Otpadnik...hahaha...ipak je napravljen od otpada,zadnjeg dijela ploce kad su ostala četiri vec izrezana,sto mu je i uvjetovalo oblik... Sve u svemu,zadovoljan sam... I dalje je u tijeku potraga za drvetom za drske za ona dva komada...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #23 u: 02 Srpanj , 2016, 21:10 »
Maslina je zakon

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 852
  • 10
« Odgovori #24 u: 02 Srpanj , 2016, 21:18 »
A je...ali treba je nabaviti... Ali ne brinem se nabavit cu nesto suho...pa cemo i to zavrsiti... Sad tražim deblji čelik pa se bacam u izradu Trackera...hahahah