Snugpak Endurance 40

• 22 replies
  • 3632 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
Odg: Snugpak Endurance 40
« Odgovori #20 u: 10 Lipanj , 2017, 10:05 »
Vojni ruksak s dosta molle traka koje omogućuju kačenje dosta dopunskih džepova, ali ja osobno ipak više preferiram ruksake s više pretinaca, npr. patrol ruksake, pod uvjetom da imaju dobru ventilaciju leđa.

*

Offline CroFoX

• **
  • 22
  • 0
  • Spol: Muški
« Odgovori #21 u: 10 Lipanj , 2017, 12:03 »
Ima još jedan koji mi se sviđa ali je brate preskup :D radi se o camelbak motherlode

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Ima više pretinaca i molle trakica po sebi tak da isto možeš pokačit razno raznih dopunskih džepova

*

Offline poljičanin

• *
  • 1709
  • 15
« Odgovori #22 u: 10 Lipanj , 2017, 16:31 »
Camelbak kao tvrtka me više puta razočarala svojim proizvodima, tako da sam sada oprezan prema njihovim proizvodima, ne vjerujem slici nego svom vidu uživo.

Što se tiče ruksaka s više pretinaca, ruksak koji si dao u prethodnom postu vjerojatno se da nadograditi velikim džepovima sa strane, nešto ovako:

Međutim, ako takve stvari ne uzmeš kada i naprtnjaču, pitanje je hoćeš li ih kasnije pronaći, pa ako uzmeš nešto drugo naknadno, to onda ne izgleda vizualno dobro. Dobro, u prvom redu je u pitanju funkcionalnost, ali ipak... Obično uvijek imaš neke druge prioritete  za potrošiti novac namijenjen boravku u prirodi.