Ganzo 7321 - OR

• 3 replies
  • 598 views
*

Offline Preppy

• *
  • 3832
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
Ganzo 7321 - OR
« u: 20 Svibanj , 2016, 10:10 »
Danas stigao novi Ganzo nožek u moj asortiman. Moj prvi mi se toliko sviđao, da mi ga je bilo šteta trošit u EDCu za razne grube poslove vani. Uostalom je bio dost težak za to.
Pa sam odlučio kupit još jedan Ganzek. Uzeo sam ovog u pederko, mislim Spyderco izgledu i narančaste boje da je uočljiv ako mi ispadne.

Malo je manji nego moj prvi, i ima frame lock. Moram reći da nije toliko kvalitetan kako 740. Malo škripi kada se otvara i zatvara, morat ću i njega servisirat malo. Za sada sam zadovoljan, lagano se otvara, dobro leži u ruci, nije težak.

Jedino što me malo smeta su drške, nekako su grube i osjećaju se dosta hrapavo u ruci.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline poljičanin

• *
  • 1639
  • 15
Odg: Ganzo 7321 - OR
« Odgovori #1 u: 20 Svibanj , 2016, 20:11 »

Jedino što me malo smeta su drške, nekako su grube i osjećaju se dosta hrapavo u ruci.

Pa, makar ti neće iskliznuti iz ruke.

*

Offline Gorštak

• 3264
  • 10
« Odgovori #2 u: 22 Svibanj , 2016, 11:53 »
Dobra prinova,nedostatke doradiii pa bu taman po tvom gustu

Kak je ostar?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3832
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #3 u: 23 Svibanj , 2016, 09:12 »
Dobra prinova,nedostatke doradiii pa bu taman po tvom gustu

Kak je ostar?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Ko britva. Podmazao kak se spada, sad mi je ovaj jos cak i bolji nek prvi Ganzo, jer ovaj je manji i nije tolko glomazan i tezak.