Svjetiljke općenito

• 2 replies
  • 744 views
*

Offline poljičanin

• *
  • 1622
  • 15
Svjetiljke općenito
« u: 29 Travanj , 2016, 20:32 »
Dakle, prošlih tjedana sam boravio pod šatorom i pored toga što sam ponio čitavo kolekciju lampi (jednu i zaboravio, onu najvažniju): dvije naglavne i dvije ručne. I znate što se pokazalo: nedovoljno. Za šator. Nedostajala mi je jedna neusmjerena svjetiljka, onako, fenjerskog tipa.

Nešto ovakvo:

Nema tu zahtjeva za nekom snagom, težinom ili robusnosti, samo jedna mala, lagana lampa, koja će dovoljnim svjetlom osvjetljavati čitav šator i pri tom neće smetati svojom snagom. Bilo kakav kinez tu dolazi u obzir. Samo da nije pogonjena dugme-baterijama.

*

Offline zvonjola

• 605
  • 9
  • Spol: Muški
Odg: Svjetiljke općenito
« Odgovori #1 u: 29 Travanj , 2016, 20:44 »
Ja koristim osim homemade svijeća ovakvu usb lampu u obliku žarulje sa 10 ledica koju napajam sa powerbanka.Mogu reći da je odlična,sada pikiram ovu solarnu napuhavajuću sa drugog linka.

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline poljičanin

• *
  • 1622
  • 15
Odg: Svjetiljke općenito
« Odgovori #2 u: 29 Travanj , 2016, 21:02 »
Zanimljivo. Ovu na napuhivanje malo ispušeš i možeš je koristiti umjesto jastuka.