TBS Boar

• 12 replies
  • 2412 views
*

Offline Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Spol: Muški
  • Osnivač
TBS Boar
« u: 11 Travanj , 2016, 13:51 »
Danas stigla nova bebica u moj inventarčić. Radi se o nožeku iz The Bushcraft Store iz Engleske. Oni nude bushcraft noževe pod svojim brendom.
Sa brezinim drškama u kožnatoj futrolici iz karbonskog čelika. Prvi dojam SUPER  :thumbs:

Specifikacije:
Citat:
High Grade Bohler K720 High Carbon Tool steel (Carbon 0.90%, Manganese 2.00%, Chromium 0.35%, Silicon 0.25%, Vanadium 0.10%. (HRC 58))
K720 Carbon Tool Steel - 4mm Thick
4 3/8" (110mm) length blade
4 3/4" (120mm) length handle
Super grade Curly Birch
Nordic Style Dangler, high quality leather sheath
Army Sized Firesteel
Lifetime Guarantee against any defect in manufacturing, material and workmanship.

Test na terenu slijedi kad obavim sve ostale poslove (sredina, kraj tjedna negdje).

Evo par slikica: (usput da isprobavm ovu novu metodu uploadanja slika, u kojoj možeš sve slike odjedanputa izabrati i uploadat. Koje olakšanje  :bravo:)

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

*

Offline Okibex

• 1023
  • 11
Odg: TBS Boar
« Odgovori #1 u: 11 Travanj , 2016, 14:53 »
Predobar je  :-o nek te dugo i dobro služi :pivo:
Trust me, I\'m an engineer

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #2 u: 11 Travanj , 2016, 17:57 »
Cjena? Jako ljepo zgleda..

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #3 u: 12 Travanj , 2016, 10:40 »
Krasan nozek,nadam se da ti taj nebu dosadil pa otisel na bubanj :)

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #4 u: 12 Travanj , 2016, 13:18 »
Igram se sa nožem i nisam obraćao previše pažnju i dogodilo se. Ili je ženska nagurala nož na koso, neznam. U biti, nekako se uspjela prerezat koža na futroli (nož je jako oštar). Pošaljem ja mail u Bushcraft store sa slikom i odma rekli da će mi poslat novu futrolu. Bez
ikakvog pitanja zašto ili zbog čega, bez ikakve primjedbe nit niš. To se zove pravi odnos sa kupcem! Totalno sam oduševljen. Nekako totalni kontrast ka mojim nedavnim iskustvima sa nekim šopom iz velikog grada u Hrvatskoj...

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #5 u: 12 Travanj , 2016, 15:56 »
Super za odnos prema kupcima :) .. samo se pitam kakva je to koza il kakav je to ostar noz kad si uspel kozu razrezat jao jao

*

Offline Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #6 u: 12 Travanj , 2016, 16:07 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Super za odnos prema kupcima :) .. samo se pitam kakva je to koza il kakav je to ostar noz kad si uspel kozu razrezat jao jao

Noz je britva. Budes vidio kad pemo skupa opet na Gorstakove putpise  :D

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #7 u: 12 Travanj , 2016, 16:09 »
Pazi da nebi ostal bez njega hahah posto mi se dopada

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #8 u: 12 Travanj , 2016, 16:23 »
Sad mozes preradit furtolu i napravit dr drsku za moru.. ;)
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #9 u: 12 Travanj , 2016, 16:30 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Sad mozes preradit furtolu i napravit dr drsku za moru.. ;)

Sad cu ovu koristit i dalje, ne smeta mi kaj je izrezana malo. A novu cu cuvat doma  :grdiples:

*

Offline Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #10 u: 19 Travanj , 2016, 09:55 »
Stigla danas rezervna futrolica  :thumbs: Sve pohvale TBSu.

*

Offline meštar

• *
  • 4
  • 0
« Odgovori #11 u: 26 Travanj , 2016, 22:29 »
Kada će nastavak recenzije, dobro je započeto ali fali završnica. Imam isti nož (malo su drugačije korice jer sam naručio onaj sa kresivom i brusom, a drška je od turskog oraha) ali ga još nisam stigao ozbiljnije koristiti pa sad očekujem od tebe  :D

*

Offline Preppy

• *
  • 3949
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #12 u: 26 Travanj , 2016, 23:54 »
Kada će nastavak recenzije, dobro je započeto ali fali završnica. Imam isti nož (malo su drugačije korice jer sam naručio onaj sa kresivom i brusom, a drška je od turskog oraha) ali ga još nisam stigao ozbiljnije koristiti pa sad očekujem od tebe  :D

Uskoro, uskoro, cim ulovim nekaj vremena za prespavanac. Drva vec pripremio u kampu a nikak da odem prespavat  :jao:

Ja sam dugo razmisljao o onoj futrolici, ali ipak odlucio za ovu. Pa poslikaj malo pa da vidimo razlike  :thumbs: