Paranormalne aktivnosti

• 36 replies
  • 2127 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• 887
  • 10
  • Spol: Muški
Paranormalne aktivnosti
« u: 29 Ožujak , 2016, 12:45 »
 Sinoc citajuci Preppy-evu temu na forumu prezivljavanja "Prvo solo noćenje u šumi" naletim na spominjanja paranormalnih stvari...hehehe...i ne bi ja bio ja da nisam odmah potrazio teme koje se dotiču toga...na istom forumu sam pročitao još dvije teme koje govore o ukletim mjestima i duhovima...te sam se bacio na google koji mi je izbacio jos nekoliko foruma druge tematike i novinskih clanaka koji govore o tome...ono kuce pravljene na groblju i tako nesto...
iako mi to ne pije previse vodu jer dobar dio Đakova je napravljen na turskom groblju...znaci nitko ne bi spavao jer su kuce uklete ili sta ti ja znam...čak smo kad smo radili kružni tok pa se okolo radile i staze,stavljale kocke,naletili na ljudski kostur nekih 25 cm ispod stare staze...naravno da smo ga samo zatrpali i nastavili dalje,tj stavili tampon i kocke preko njega,jer je ispod groblje pa kad bi krenuo netko kopati...ne bi bilo kraja...

Mene zanima jel itko od vas imao neko paranormalno iskustvo ili boravio na nekom ukletom mjestu...?? I naravno vase misljenje o tome....
« Zadnja izmjena: 29 Ožujak , 2016, 12:48 od Stanky »
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Preppy

• *
  • 3946
  • 19
  • Osnivač
Odg: Paranormalne aktivnosti
« Odgovori #1 u: 29 Ožujak , 2016, 13:42 »
Joj nemoj mi to pričati, ovaj tjedan sam mislio na solo overnajt  :gleda:
Ja još nisam ništa takvog doživio (hvala bogu). Iako sam već znal čuti najčudnije zvukove po noći u šumi, ali nisam se baš ufuravao u paniku i duhove onda nek je vjerojatno bila neka životinja  :ormar:

Stric pričao da u mojoj šumi jedan lik vidio kako hoda sprovod sa ljudima bez glave i guraju kola na kojem truga a konj vuće... I puno takvih priča. A u mojoj šumi gdje overnajtam uvijek, već dvoje ljudi umrlo... Vjerujem u duhove i spiritualne stvari ali ne vjerujem da bi mi duh nanio štetu da ga vidim tak da... Ne bediram se previše oko toga inače bi poludio kad sam sam u šumi

*

Offline Bushcraft Wolf

• 887
  • 10
« Odgovori #2 u: 29 Ožujak , 2016, 13:51 »
Meni je baba pricala takve stvari ko klincu...i to jos kad legnemo u krevet...ona dode sa svijecom,da ne trosi struju pa prica takve stvari...ono ni po danu.onda nemozes spavati... Najblize tome sam bio kad smo bili u jednoj kuci gdje je tip ubio nekog svog strica,tako nesto,sa sjkirom ga zatukao...a njegova zena uspjela pobjeci nakon jednog udarca drzalom,samo joj oko izbio... I naravno tip zavrsio u zatvoru i nas par pametnih odluci provaliti u tu njegovu kucu gdje se sve i dogodilo...i to u noci...ono nisam sad cuo nikakve ekstra zvukove,napustena.kuca ko napustena kuca,ali cim smo usli unutra mene uhvatila tolika jeza da je.to nevjerovatno...i poceo me oblijevati hladni znoj...cim smo izasli van prestalo...sad mozda je sve bilo u.mojoj glavi,a mouzda nesto i ima...
« Zadnja izmjena: 29 Ožujak , 2016, 13:56 od Stanky »

*

Offline Preppy

• *
  • 3946
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #3 u: 29 Ožujak , 2016, 14:29 »
A ja mislim da postoje mjesta gdje je negativna energija... Nisam sad nikad bio u takvim kućama, ali znam po sebi da postoje šume u kojima se osjećam jako nesigurno i nelagodno a s druge strane ima šuma gdje se osjećam super... Ali hladni znoj me nikad nije oblijevao, ja mislim da te anksioznost primila i da se podsvijest poigrala s tobom. Ipak ste slušali priče o liku sa sjekirom i sve to i kad si onda zamisliš da se takva strava zbiva baš na mjestu gdje stojiš, nit meni nebi bilo svejedno.

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #4 u: 29 Ožujak , 2016, 15:36 »
Ja mislim samo kad covjek umre da nakupina energije ide van i dok se ne isprazni kruzi po zemlji.. Slazem se s Preppyem neznam dal je mozak ili sta al vise puta u sumi se osjecam nelagodno, ne u svim sumama odnosno djelovima suma.. A bilo kako bilo solo overnighta od mene nebute vidili :) bar za sad..
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #5 u: 29 Ožujak , 2016, 17:40 »
Pogledajte si dokumentarac na jubito "Zemlja iz svemira", pa ćete vidjeti ciklus života na zemlji po odnosu dijatomejskog pijeska i planktona. Jako dobar prikaz kako ugasli život služi rađanju novog i održavanj postojećeg.
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline Okibex

• 1023
  • 11
« Odgovori #6 u: 29 Ožujak , 2016, 17:45 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Pogledajte si dokumentarac na jubito "Zemlja iz svemira", pa ćete vidjeti ciklus života na zemlji po odnosu dijatomejskog pijeska i planktona. Jako dobar prikaz kako ugasli život služi rađanju novog i održavanj postojećeg.

Baš to, energija (moglo bi se reć život) se ne može stvorit iz ničega i ne može nestat, samo prelazi u drugi oblik.
Neko misli da su to duhovi, neko ne. Nažalost ne postoje dokazi za njih pa sam među ovima drugima (i ne, snimke od ghostbustera kojekakvih, filmovi i priče ne smatram dokazom)
Trust me, I\'m an engineer

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #7 u: 29 Ožujak , 2016, 18:35 »
Ja u to nista ne vjerujem, sve je to plod maste bolesnog uma ... neku vecer smo Preppy i ja raspravljali o BigFootima itd.  :jao: :jao:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #8 u: 29 Ožujak , 2016, 20:06 »
Hahahaahahahaha joo

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #9 u: 29 Ožujak , 2016, 20:37 »
Pa kaj nije, ak nema dokaza konkretnih crno na bijelo .. kakve priče kakvi bakarači  :jao: :D

Ko kak u Bosni svi strahuju od Drekavca, neki ga vidli, neki ga čuli .. ali dokaza konkretnih nema

*

Offline Bushcraft Wolf

• 887
  • 10
« Odgovori #10 u: 29 Ožujak , 2016, 20:49 »
A imas svega...ima gluposti...a ima recimo ozbiljnih ljudi koje nemaju koristi od laganja...nisu se na racun toga okoristili... Na nekim mjestima ima nesto...sad sto...ne znam...ovo sto smo mi uletili u tu kucu,nisam bio nikakav balavac pa da su me price isplasile...to je bilo prije jedno 4-5 godina...i takva jeza me nikad nije uhvatila...a cim sam izasao iz kuce sve normalno...nikakav strah,jeza,nista...sad ko ce ga znati...

Bigfoot,Drekavac,vampiri i slicno spadaju u domenu fantazije... Ali spirituizam je nesto drugo...ako vjerujes u Boga...u neku silu svevisnju,automatski znaci da vjerujes i u neku suprotnost...Demoni,zlodusi kako vec hoces...uzimam ja puno toga s rezervom...ali nesto ima...neka sila koja nas okruzuje...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #11 u: 29 Ožujak , 2016, 21:08 »
Bas naprotiv, nisam ortodoksni vjernik, ali vjerujem u Boga u, al ne vjerujem u ta sranja pakao vrag demoni itd. mislim da je jedino ovo sad na zemlji pakao i da su jedini vragovi u saboru  :D :D

i ne pojmljivo mi je da veliki vjernici kojih sam masu sureo vjeruju u npr coprinjice i babe vracare kaj caraju po selima, tipa stavi kokosju nogicu pred vrata ono zlo te zadesi itd.

Kako si to jedan vjernik moze dopustit ?  :zbunjen:

Vjerujem u ono kaj vidim ... a strah je strah, plod maste ili posljedica pretrpljenog stresa ucilo se iz psihologije to

ako je jedna ukleta kuca kak velis razlog te cudne pojave radi mrtve duse, jbt pa kaj onda kad bi usao u vukovar npr, svi bi sa jezom hodali ... doduse ja kad dodjem osjetim da mi se dlake na rukama i vratu nakostrese, al prepisujem to strahopostovanju prema ljudima koji su tu torturu prezivjeli i prosli, ne nikakvim silama itd. itd.

*

Offline Preppy

• *
  • 3946
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #12 u: 29 Ožujak , 2016, 21:29 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Bas naprotiv, nisam ortodoksni vjernik, ali vjerujem u Boga u, al ne vjerujem u ta sranja pakao vrag demoni itd. mislim da je jedino ovo sad na zemlji pakao i da su jedini vragovi u saboru  :D :D

i ne pojmljivo mi je da veliki vjernici kojih sam masu sureo vjeruju u npr coprinjice i babe vracare kaj caraju po selima, tipa stavi kokosju nogicu pred vrata ono zlo te zadesi itd.

Kako si to jedan vjernik moze dopustit ?  :zbunjen:

Vjerujem u ono kaj vidim ... a strah je strah, plod maste ili posljedica pretrpljenog stresa ucilo se iz psihologije to

ako je jedna ukleta kuca kak velis razlog te cudne pojave radi mrtve duse, jbt pa kaj onda kad bi usao u vukovar npr, svi bi sa jezom hodali ... doduse ja kad dodjem osjetim da mi se dlake na rukama i vratu nakostrese, al prepisujem to strahopostovanju prema ljudima koji su tu torturu prezivjeli i prosli, ne nikakvim silama itd. itd.
Teški psiholog si postal. Bumo vidli jel buš vjeroval u bigfoot i duhove kad buš spal sam pod tarpom :D

Via Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 887
  • 10
« Odgovori #13 u: 29 Ožujak , 2016, 21:31 »
 :LOL:

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #14 u: 29 Ožujak , 2016, 21:33 »
Ja govorim za sebe, a vi vjerujte kaj se mene tiče i u Hello Kittye i My little Ponye ak očete to je Vaša stvar hahahahah ...  :rofl2: :rofl2: :rofl2:

Sam se zezaj, ja dojdem tebi ak bu me strah  :-o :fucka: :D :D :jao: (opet bu neki krivo protumačili zezanciju) hahahahah

*

Offline Bushcraft Wolf

• 887
  • 10
« Odgovori #15 u: 29 Ožujak , 2016, 21:44 »
Ne diraj mi Hello Kitty... Koliko sam stvari s njenim likom morao kupiti maloj zavolio je i ja...ima da na rame prisijem neki njen amblem...al bi.bio macho onda u.sumi...uffff

*

Offline Benger

• 363
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #16 u: 29 Ožujak , 2016, 21:49 »
Joj, krepao sam od smijeha kad sam gledao neko izvješće i neki arapski politički vođa se sav uzjogunio govoreći i mašući sa notesom, a na notesu Hello Kitty.
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #17 u: 29 Ožujak , 2016, 21:52 »
Za stankeca jel

al draza mi je hello titty

*

Offline Bushcraft Wolf

• 887
  • 10
« Odgovori #18 u: 29 Ožujak , 2016, 21:53 »
E prava je...to je ta...

*

Offline Gorštak

• 3279
  • 10
« Odgovori #19 u: 29 Ožujak , 2016, 22:03 »
Da se vratimo na temu, paranenormalno ... sanatorij Brestovac na Sljemenu vuce dosta prica o cudnoj energiji koja hvata ljude, i prikazama ... posto je gore puno ljudi umro sto bolesnika, te vojnika koje su partizani pobili ...

Eto zovem ako je tko zainteresiran da odemo gore po mraku