Alpina Tundra

• 12 replies
  • 1734 views
*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
  • Spol: Muški
Alpina Tundra
« u: 24 Ožujak , 2016, 21:26 »
Nakon dugo premišljanja makar u početku bio nezadovoljan pošto nisam uspio doći do Haixa P9, na postavljanje linka kolega Zvone mi je dao hint na Alpinu, makar sam duže vremena pikirao njihove modele Tibet i Nepal bili su dosta skuplji (troduplo) naspram Haixa P9 (2 klase) .. no eto posjetivši danas prodavaonicu na kvartu, Tibetica nije bilo, Nepalke su bile u mojoj veličini 44, ali su dosta krute i pritišču prste naprijed na deblju čarapu bi mi razvalile noge, a nije bilo večeg broja .. nakon premišljanja uzeo zadnji broj Alpina Tundre 44,5, koje su se pokazale taman ... ja prezadovoljan kaj se tiče cijene, i samo cipele na nozi  :ples: :ples:

Sutra ih idem malo razgazit po obroncima Medvednice  :grdiples:

*

Offline Benger

• 362
  • 4
  • Družina od vješala
Odg: Alpina Tundra
« Odgovori #1 u: 24 Ožujak , 2016, 21:32 »
Kad si mislio ići?
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #2 u: 24 Ožujak , 2016, 21:37 »
Super! Baš mi je drago kaj si si konačno kupil dobre šlape. Više ne buš moral u japankama na overnight :D

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #3 u: 24 Ožujak , 2016, 21:37 »
Ujutro,neam pojma ... kad obavim neke stvari kaj imam

Preppy hvala,sam nek sluze kak su na glasu i ja zadovoljan :)

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #4 u: 24 Ožujak , 2016, 21:41 »
Jel si nabavil nekaj za održavanje? Sprej za impregnaciju?

Via Tapatalk

*

Offline Benger

• 362
  • 4
  • Družina od vješala
« Odgovori #5 u: 24 Ožujak , 2016, 21:44 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi

Imam nešto za obaviti, ali mislim da sam gotov do 11. Možemo se čuti pa odšetamo na kavu do Runolista po Leusteku.
Bolje visit u šumi, nego na mobitelu...

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #6 u: 24 Ožujak , 2016, 21:46 »
Dobro izgledaju...nadam se da ce te dugo sluziti...
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #7 u: 24 Ožujak , 2016, 21:54 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Jel si nabavil nekaj za održavanje? Sprej za impregnaciju?

Via Tapatalk

Imam neke kreme, preporuka su kreme za te kožne cipele ... bolje upije koža nego sprej za impregnaciju .. pa sam onda i mazal s kremom, a imam i planinarsko ulje

Imam nešto za obaviti, ali mislim da sam gotov do 11. Možemo se čuti pa odšetamo na kavu do Runolista po Leusteku.

Sibni poruku na vocap, ak nis dojdi gore pa se zajedno spustimo dole  :D

Dobro izgledaju...nadam se da ce te dugo sluziti...

Tenks i ja se nadam, za sad su mi to prve Alpinice .. al citajuci tudje komentare vidim svi ih hvale, a i gospodja kaj dela veli da su Tibetice i Tundrice najprodavaniji modeli

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #8 u: 25 Ožujak , 2016, 09:22 »
Ako nije brusena koža definitivno preporučam crispy kremu koja impregnirano i lašti.. Ja stavim malo više pa se niti ne stigne upit a poslje brato rukom možeš oprat bez problema.. Čestitke na prinovi :)

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Migach

• 149
  • 2
« Odgovori #9 u: 25 Ožujak , 2016, 09:28 »
Malo mi izgledaju masivnije i teže od tibetanica, nek te dugo služe =)

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #10 u: 25 Ožujak , 2016, 16:29 »
Ako nije brusena koža definitivno preporučam crispy kremu koja impregnirano i lašti.. Ja stavim malo više pa se niti ne stigne upit a poslje brato rukom možeš oprat bez problema.. Čestitke na prinovi :)

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

kremom i ja tretiram, sta upije upije, a visak pobrises haha i nanesen na drugu  :thumbs:

Hvala Sverkac  :pivo:

Malo mi izgledaju masivnije i teže od tibetanica, nek te dugo služe =)

Neznam masu Tibetica, ali izvazem svoje navecer kad ih ocistim, upravo se vratih sa Sljemena ... u ducanu to sve zgleda tu negdje, al na nogama se daleko osijeti nabolje osjeti tezina ... one Nepalke su malo teze na ruku u ducanu, mogu mislit kak je s njima hodat ...

jedino mi zao sta nemaju gumirani rub od dzona poptplate cipele pa prema gore ono 2-3 cm kak imaju npr Nepalke i neke druge gojzerice

o ovom sa slike pricam ... to je dobro ak si cijepidlaka i ak pazis na obucu, pa da se od krskog krajolika ne osteti koza, zato navlace taj gumirani dio ... to mi eto jedino zao sta nemaju

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
« Odgovori #11 u: 25 Ožujak , 2016, 17:06 »
Slazem se s time, bar da odispred imaju..  :pivo: :pivo:
Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #12 u: 26 Ožujak , 2016, 12:39 »
Eto prosle jucerasnje Sljemenjarenje i setnju Maksimirom sa Bengiem ... opci dojam NEPOZNAT noge malo bole,dok se ne naviknu,al gojze su udobne,cvrsto drze zglob,nije mi se noga znojila u njima

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk