Samonapuhujuči jastuk

• 26 replies
  • 1810 views
*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
  • Spol: Muški
Odg: Samonapuhujuči jastuk
« Odgovori #20 u: 23 Ožujak , 2016, 13:28 »
Kontaktiraj postu...ili jos bolje otidi u postu i trazi da ustanove gdje je paket...i pravi zapisnik...ako ga ne nadu trazi naknadu stete...jer paypal ti nece vratiti lovu jer imas da je usla hr...znaci na posti je negdje zapela ili ju je netko spremio u džep...zato u postu i daj im tracking broj,trazi nek oni ustanove gdje je...

imao slicno iskustvo... Supruzi narucio hrpu stvari za raditi nokte kao poklon za rodendan...i sve stiglo osim glavnog kompletica placenog 75 us baksa...imam tracking koji mi kaze da je uslo u hr i to je sve...i tako 17 dana...i meni dopizdilo...kontaktiram paypal,oni nemaju veze s tim,uredno poslano,doslo u hr...kinez je u pravu,ok to sam i ja mislio,jos lik se stalno javlja jel stiglo,provjeravao i on tracking..i ja pravac u postu,i objasnim nekoj teti stvar,ona gleda u mene ko da je jos zapela na onoj dobar dan...a ne da je skuzila sta ja pricam...

Sreca za mene dolazi neki ciko,dobro se znamo jer to vrijeme me je drzala ebaymanija,stalno neki paketi stizali...i objasnim ja.njemu...ciko sve zapise,pogleda i on tracking...napravi neki zapisnik,ja potpisem...uzme moj broj i kaze javim se za koji dan... Nakon 4-5 dana zove ciko,kaze nasao paket...da dodem po njega...ja u postu...paket tamo,vidi se da je otvaran,kaze on jbg netko ga gurnuo sa strane,trecking je ucitan na ulasku u hr,ali u posti gdje se trebao rasporediti gdje ide netko ga nije ocitao,vjerovatno htio preko tvojih leda iznenaditi zenu...i odvali se smijati...iako meni nije bilo smjesno...
« Zadnja izmjena: 23 Ožujak , 2016, 13:30 od stanky069 »
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #21 u: 23 Ožujak , 2016, 13:49 »
Meni žena na pošti rekla da lociranje može samo pokrenut onaj tko je poslao paket. Budem u srijedu idući tjedan tako napravio.

Via Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #22 u: 23 Ožujak , 2016, 13:51 »
Ma ovu nasu postu treba ukinuti...aljkavi su,ajme...i pola ih nema pojma o nicemu...

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #23 u: 23 Ožujak , 2016, 14:08 »
Ipak je islo avionom  :zbunjen2:

Dolje pise kako je stanki rekao, lokalni postanski ured mora to pratiti. Gadura, htjela samo izbjeci posla  :samar:

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #24 u: 23 Ožujak , 2016, 14:13 »
Otkad baterije ponovo smiju avionom?? Znam da nisu smjele... A vidis pise i da prema njihovom iskustvu puno postanskih ureda uopce ne skenira posiljke...hehehe... Ma kazem ti pola njih ne zna uopce svoje pravilnike...niti sta trebaju raditi...gledaju samo da sto manje rade,a tebe ko j......mozda ne bi bilo lose,otvoriti temu vezanu za posiljke...i ovo prebaciti tamo...tako da tko god bude imao problema,moze potraziti savjet ili podijeliti iskustvo...
« Zadnja izmjena: 23 Ožujak , 2016, 14:17 od stanky069 »

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #25 u: 23 Ožujak , 2016, 14:18 »
Nema mi logike da baterije nesmiju u avione, a uredno mozes koristit mobitele i laptope u avionu  :jao:

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #26 u: 23 Ožujak , 2016, 14:25 »
Ma to su uveli nakon teroristickih napada...baterije,zapaljive tekucine i slicne stvari ne smiju u tovarni prostor...jer tko ce otvarati sve pakete i provjeravati sto je unutra kad ih skeniraju,otvara samo ono sto mu je sumnjivo...a ono sto ti nosis,to skenira na ulazu i jos zaviri unutra...