Samonapuhujuči jastuk

• 26 replies
  • 1809 views
*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
  • Spol: Muški
Samonapuhujuči jastuk
« u: 22 Ožujak , 2016, 12:08 »
Evo danas stigo poklon od Gearbesta, samonapuhujuči jastuk  :thumbs: ... osim kaj su ga otvarali u posti (nebi znal zasto) sa jastukom sam jako zadovoljan, na prvu je i vise nego odlican (nema ono kinesko u sebi na prvu), no treba probat spavat na njemu, pa da vidimo jel Ok il nije ... bolji foto rivju napravim ovih dana, vjerovatno i video  :thumbs:

*

Offline ssverko13

• 766
  • 6
Odg: Samonapuhujuči jastuk
« Odgovori #1 u: 22 Ožujak , 2016, 13:11 »
Čestitke, nadam se da će cte dobro služiti haha :) ćeš i govorit u videu? :)

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

Gluplji seljak, veći krompir

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #2 u: 22 Ožujak , 2016, 13:42 »
Izgleda udobno, bolje nek ovaj Quechua koji imam  :D Baš mi drago kaj je konačno stigel jastuk, već sam mislil da se buš bacil pod vlak od depresije kaj nije došo  :facepalmxd: Znači treba čim prije na overnajt da to isprobamo.

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #3 u: 22 Ožujak , 2016, 14:29 »
Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Čestitke, nadam se da će cte dobro služiti haha :) ćeš i govorit u videu? :)

Poslano sa mog VOYAGER2 DG310 koristeći Tapatalk

Hoce definitivno, nebum vise moral ruksak ili jaknu stavljat pod glavu  :thumbs:
A kaj se tice videa, probal bum govorit da  :D :fucka:

Neregistriranim korisnicima zabranjen je pristup poveznicama i slikama. Registriraj se ili Prijavi
Izgleda udobno, bolje nek ovaj Quechua koji imam  :D Baš mi drago kaj je konačno stigel jastuk, već sam mislil da se buš bacil pod vlak od depresije kaj nije došo  :facepalmxd: Znači treba čim prije na overnajt da to isprobamo.

malo sam lezal na njemu, stvarno je pristojan jastuk, ima udobnost kaj je je .. ja volim malo tvrdji jastuk pa ga dopsem za onu razliku kaj se sam napuhne .. depresija prestane kad mi plamenik dojde, ne kuzim to ..

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #4 u: 22 Ožujak , 2016, 15:51 »
Ajde...dat ce ti Yvonne ----- broj,pa se mozete dopisivati preko vibera...da te depresija ne pere...hehehe

Nebudemo tak, ipak ona moze isto ovdje citati. Dobili smo dzabe opremu i bilo bi mi drago da se vise ne prica o njoj tako diskriminantno. (preppi)
« Zadnja izmjena: 22 Ožujak , 2016, 16:50 od Preppy »
The world is big and I want to have a good look at it before it gets dark...

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #5 u: 22 Ožujak , 2016, 21:18 »
Danas spavam na podu da testiram jastuk  :streber: :D

Preppy gugl translejt joj to nemre prevest  :fucka:

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #6 u: 22 Ožujak , 2016, 22:10 »
Sad nemre kad sam zbrisal onu riječ :D

Via Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #7 u: 22 Ožujak , 2016, 22:17 »
 :LOL: :LOL:

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #8 u: 22 Ožujak , 2016, 22:24 »
Ak ne dojde do kraja tjedna plamenik, mislim da cu joj napisat lijepi mail na hrvatskom pa nek si prevadja hahahaha ...  :D :D

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #9 u: 22 Ožujak , 2016, 22:33 »
Nije ona kriva kaj naša carina spava. Ja čekam i svoju kameru pa je još nema.

Via Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #10 u: 22 Ožujak , 2016, 22:37 »
Pitaj ti nju gdje je ona bila '91???!

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #11 u: 22 Ožujak , 2016, 22:41 »
Dobro, vratimo se temi. Dosta offtopica. Lagano prevladava oftopičarenje.

Via Tapatalk

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #12 u: 22 Ožujak , 2016, 22:43 »
sad malo salu na stranu ... a kak moze nekaj kaj je poslano 16-17. u mjesecu doc 22. u mjesecu, a plamenik il kamera mjesec dana ranije poslani da stoje na carini ?? ne kuzim to ... mislim da zavlace  :jao: moja teorija zavjere  :D .. jastuk salje skoro 3 tjedna kasnije neg plamenik, i evo danas doslo konacno, a ovog nema ni glasa ni stasa  :gleda: .. prije da tu netko nekog jeeeee

Btw montiram nekaj po pitanju jastuka u muvi mejkeru, pa plivam malo ... al bit ce nesto ajde  :D

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #13 u: 22 Ožujak , 2016, 22:46 »
Može kako ne. Ja sam već nekoliko puta naručio stvari u isti dan, a došli s 2 tjedna razmaka. Ti velim, ne mora značiti da oni na sortiranju ubace oba paketa u isti kamion. Ovisi o puno puno faktora.

Via Tapatalk

*

Offline Bushcraft Wolf

• 838
  • 10
« Odgovori #14 u: 22 Ožujak , 2016, 22:47 »
Mozda nemaju sve na zalihi,a ipak uzimaju narudžbe??! I to se zna desiti...

*

Offline Gorštak

• 3250
  • 10
« Odgovori #15 u: 22 Ožujak , 2016, 22:51 »
Može kako ne. Ja sam već nekoliko puta naručio stvari u isti dan, a došli s 2 tjedna razmaka. Ti velim, ne mora značiti da oni na sortiranju ubace oba paketa u isti kamion. Ovisi o puno puno faktora.

Via Tapatalk

OK ajmo rec da razumijem, al nekak sumnjam da je njihova firma u nekom selu di kamion za slanje narudzbi do prve poste dolazi jednom u 3 tjedna .. kaj nije malo cudno ??
jel imas treking broj za kameru ?? kaj ti pise di stoji uopce, ak ti kaj pise ??

Mozda nemaju sve na zalihi,a ipak uzimaju narudžbe??! I to se zna desiti...

pa al onda ne uzimas narudzbu ispricas se mailom, ili kaj ja znam bilo kaj .. nego da cekas, ja sam lud na ovo kaj nisam ni narucio, na preppyevom mjestu bi puno po savu platis nekaj 100 dolara i onda ni A ni B

Bum ja pobrisal poslje suvisan off topic, malo smo skrenuli s teme po pitanju shippinga iz kitajske  :jao: nebu se prepoznala tema o vanjkušu

*

Offline blinddog

• *
  • 432
  • 14
  • VKV brico
« Odgovori #16 u: 23 Ožujak , 2016, 11:39 »
Ako kamera ima bateriju ide obavezno brodom kao i sve što ima baterije i akumulatore. Ostalo često ide avionom jer njihova država stimulira izvoz pa imaju avio prevoz poštanskih pošiljaka po smiješnim cijenama.
CB 328CT001
BE SMART - GET PREPARED

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #17 u: 23 Ožujak , 2016, 11:44 »
Ako kamera ima bateriju ide obavezno brodom kao i sve što ima baterije i akumulatore. Ostalo često ide avionom jer njihova država stimulira izvoz pa imaju avio prevoz poštanskih pošiljaka po smiješnim cijenama.

Iz Kine brodom u Evropu?  :zbunjen: S kamionom je brze... Navodno posiljka stigla u HR ali izgubio se svaki trag, treking number ne hvata, zval sam postu, nista. Pocekal budem jos tjedan dana, kada produ 5 tjedni onda mogu zatrazit lociranje preko Gearbesta  :pray:

*

Offline blinddog

• *
  • 432
  • 14
  • VKV brico
« Odgovori #18 u: 23 Ožujak , 2016, 11:48 »
Brodom, brodom. U avione ne smiju baterije.
Nije mi jasno da ako imaš treking broj kako je ne mogu locirati. Pa to bar rade strojevi a ne ljudi da mogu "zaboraviti" očitati kod.
Valjda se nije nekom na carini svidjela kamera pa se "zagubila".
CB 328CT001
BE SMART - GET PREPARED

*

Offline Preppy

• *
  • 3798
  • 19
  • Osnivač
« Odgovori #19 u: 23 Ožujak , 2016, 12:59 »
Brodom, brodom. U avione ne smiju baterije.
Nije mi jasno da ako imaš treking broj kako je ne mogu locirati. Pa to bar rade strojevi a ne ljudi da mogu "zaboraviti" očitati kod.
Valjda se nije nekom na carini svidjela kamera pa se "zagubila".

Sve vise mi se i to cini da si ju netko cap carap u dzep.  :ljut3: Na trekingu pise da je dostupni status sa lokalnog postanskog ureda (HR Posta) ali sa tim brojem nemogu nista naci.
Ma poludel bum...  :samoubojstvo: